| RupCoduPeSamp a întrebat:

Mie imi place de vara mea oare sa ii spun? Dar nu stiu cum va reactiona (am 17 ani) ea are (16 ani). Oare sa ii spun sau sa tin in mine?

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Ii spui degeaba pentru ca o astfel de relatie e imposibila din toate punctele de vedere. Daca vrei sa risti, fa-o dar sigur o sa rada si o sa faca misto de tine si nici nu o sa iti mai vorbeasca.

| Violleta2022 a răspuns:

Sa iti cauti o alta fata, ca verii/verisoarele sunt de neatins!

| Sofer a răspuns:

Ii spui ca o placi și dacă și ea ii place e super. Chiar dacă sunteți rude dar o mica relație merge.

| Emma30555 a răspuns:

Dacă e verișoara ta, e incest. Nu e normal sa te atragă folosește ți creierul lasă instinctele animalice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă vrei sa ii spună lui mătușa ta și sa afle părinții tăi.

| Bruno92 a răspuns:

Se pare că incestul e la moda