| Onofrei_Gabi_Si_Deny_1979 a întrebat:

Mie imi place foarte mult de un coleg. Si el se uita mereu la mine in ore.
Dar e timid...Foarte timid.
Eram cu 7-8 copii pe holul scolii iar el statea singur.
Specific ca eu cu el nu vorbim...
Decat daca-l intreb ceva...
Si pe wapp mereu imi da cu seen si chestii de genul.
Ce sa fac? Il plac foarte mult si nu vreau sa il pierd

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu este nici deplasata si nici rusinoasa fapta/intentia ca tu ca si fata sa fii mai curajoasa si/sau mai tupeista si in astfel de cazuri in care baiatul este mai ''mormoloc'', atunci tu sa fii ce cu initiativa intr-o astfel de situatie. Succes!

2 răspunsuri:
| Velisca_Alexandru_1994 a răspuns:

Fa ti curaj si du-te la el si spune i ca il placi
asa am facut eu unei coloege

| relu69 a răspuns:

Pai prima data ii poti arata ca il placi daca se schimba este foarte bine dupa care continua natural daca nu se schimba trebuie sa inveti sa iti placa de altcineva