| rebeca95 a întrebat:

Mie imi place mult de un baiat, am si fost cu el si vreau sa incerc sa fiu din nou cu el, si incercam sa aflu daca ii place de mine pana intr-o zi cand vine la mine si imi spune de ce nu te bagi cu un baiat care il stiam amandoi, faza ii ca m-am simtit aiurea si nu stiu oare mai tine la mine daca vrea sa ma bage cu altul?

3 răspunsuri:
| Geo27 a răspuns:

Poate vrea sa te puna la incercare sa vada daca mai ai sentimente fata de el sau nu. Cine stie?
ideea este ca ar trebui sa vorbesti cu el si sa-i spui ce ai pe suflet, altfel il vei pierde de tot. Cat timp ai stat cu el?

| Geo27 a răspuns:

Pai poate pentru el 3 zile a fost o joaca, sti cum sunt baietii.

| rebeca95 explică:

Nu am stat mult, doar 3 zile