| Useria a întrebat:

Mie imi place un baiat din satu mare tin la el ca la mama mea, si nu stiu cum sai dovedesc ca il iubesc dar sa nu ma duc acolo pentru. ca am vrut dar mama nu m-a lasat. Funda pentru. cel mai dragastos sfat

2 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Trimite-i un mesaj frumos. o felicitare electronik...

| Aniella a răspuns:

Daca ai numarul lui suna-l. daca nu vb pe mess daca si asta nu.zii mamei tale ca il placi si daca nu te lasa ia.o si pe ea cu tine la satu mare macar sa faca cunostinta cu familia lui e mai dragut asa.dar depinde si de el daca te place si simte ce simti si tu. oricum succes:*