| xXMaryXx a întrebat:

Mie imi place un baiat si el ma place pe mine desi el se multumeste doar sa ma priveasca de la distanta si saintrebe de mine daca nu vin la sala sportului(locul unde ne intalnim uneori)...Nu ma pot duce sai ii spun direct ce simt pentru el dar nici nu pot sa astept un an pentru a purta o discutie. ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| BestFeeling a răspuns:

Sa te bagi in seama cu el. daca tot intreaba de tine inseamna ca vrea sa stie. mergi la el si vezi ce mai face. nu stiu.chestii din astea

| Emmilia a răspuns:

Vorbeste cu un prieten comun in care ai tu incredere si spune-i lui totul si roagal sa va comb daca te ajuta dai fundita pls?

| HotChoclate a răspuns:

Fa rost de id-ul lui si vorbeste cu el pe mess.Va cunoasteti mai bine.si din vorba in vorba poate iesiti la un suc, ii marturisesti ce simti.

| Noone4u a răspuns:

Ar trebui sa iti faci curaj si sa vorbesti cu el, sa te apropii mai mult de el si daca o sa deveniti prieteni atunci ai putea sa ii spui ce simti tu pentru el happy si daca zici ca te place si el pe tine cu atat mai binewinking bafta :*