| MonyLoveBadBoy91 a întrebat:

Mie imim place de un baiat cum sa-i zic? sa ajtept sa se indragosteask de mine? vreau pareri! fundoi!

Răspuns Câştigător
| Cypronge a răspuns:

Daca cumva ai id lui de messenger, poti sa ii spui intr-o zi ca ai vrea sa iesi pe afara la o plimbare si intreaba-l daca vrea sa iti tina companie, iar el daca este interesat va zice da, iar daca nu se prinde hmm inseamna ca e ceva mai incet si trebuie sa ii spui mai direct, hai sa ne intalnim ca vreau sa vb ceva fata in fata.
Te intalnesti cu el vb despre diverse lucruri iar la urma cand te pregatesti sa pleci acasa ii spui ca ti-a facut placere sa iti petreci ziua cu el, apoi totul ar trebui sa decurga de la sine si el sa mai stabileasca o intalnire cu tine si apoi tot asa.

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă timpul să fie cu tine, nu poți expune sentimentele de la prima întâlnire!
Pa, pa.

| Crisu a răspuns:

Si de unde sti tu, cand s-a indragostit de tine? Si de unde sti tu, daca se indragosteste de tine?
Mai bine ii spui direct si gata!

| angel4v3ryour a răspuns:

coolpai daca iti place de el spune-i ce simti poate simte si el la fel.cineva trebuie sa faca primul pas daca nu stai si-asteaptawinking

| alinpocris10 a răspuns:

Intra in vorba cu el filtreaza... cunoastel mai bine fal sa te placa dai motive ca il placi si daca nu intelege ce vrei spune-i in fata. Te plac vreau o relatie cu tine crezi ca esti in stare? happy succes

Răspuns utilizator avertizat
| Fantasy a răspuns:

Stiu prin de treci.eu mereu am incercat sa ii obtin ID de mess. deci vb mult cu el daca vezi ca il faci sa se simta bine si rade si pun multe emoticoane de genu asta love struck sa asta :* atunci poate te place. iar dupa un timp ii spui ce ai de spus. sper sa mearga.

| Anahiteamo a răspuns:

Pai incearca sa il faci sa se imprieteneasca cu tine. Afla ce ii place ce nu ii place, ce fel de fata ii place si incearca sa il cuceresti, sa fii u insuti, sau daca nu, incearca sa schimbi cate ceva la tine ca sa fii asa cum ii place lui, dar mai bine fii u insuti. Daca o sa se indragosteasca de tine o sa ii fie mai greu sa iti zica, pentru ca asa sunt baietii: le e greu sa si exprime sentimentele. Dar daca va fi asa, o sa iti zica pan la urma o sa cedeze el. Daca nu o sa spuna, arata-i ca iti place de el, dar indirect. Cel mai important e sa nu alergi dupa el si sa iti pastrezi orgoliul si demnitatea.winkingSi mai e important sa si merite osteneala. Daca nu o sa il cuceresti, las. o balta.Cauta altu mai bun ca sunt tone de baieti bunoci pe lumea asta. Viata merge mai departe! Bafta!winking Si in an nou fericit!:X

| Rapture a răspuns:

Spune-i pur si simplu. happy. E un lucru perfect normal si nu ai de ce sa te temi. Da.stiu ca nu ai face asta de teama sa nu fii respinsa.dar.incercarea moarte n'are.happy
Fundita? puppy dog eyes.

| JokKer a răspuns:

Nu-i zi, nu fa asa prostie, la-s sa se indragosteasca el, si sa zica la fel el. Zibeste in directia lui mai mult si ai sa vezi cum o sa atraga la tine atentie. Succese. happy

| xBebelushax a răspuns:

Pai in niciun acz nu astepta laughing poate fi prea tarziu... pur si simplu spune`i...nimeni nu moare inkerkandwinking

| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

Nu creed ca ii nevoie sa ii sp
ci sa ii demonstrezi
zambeste-i intreaba-l lucruri vb mult cu el

fundaAAAAA? sper ca te-am ajutat putin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta-l pe fat frumoslaughing mony du-te la el date la el...happy si apoi restul vine de la sine
tongue

| ADAA a răspuns:

Privestel dandu-i de inteles ca il placi, fa-te ca alergi si il atungi ''din greseala'' pe mana. Incearca sa intri cat de des in vorba cu el. Daca te place se indragosteste prin aceste gesturi ale tale, adica dandu-si seama ca il placi si ca-i acorzi atentie o sa se indragosteasca pe parcurs de tine happy Succes

| TheKillerOlive a răspuns:

Tine legatura cu el, vrajeste. l, atrage. l, da. i cate putin din ce merita, chiar daca stiu ca ti se pare greu sa rezisti cuiva pe care-l placi.