| ColorfullButterfly a întrebat:

Mie si prietenei mele cele mai bune ne placea de un baiat, iar lui ii placea de mine, iar BFFu`h meuh a zis ca sa fiu impreuna cu el in fine dupa multe cerutri pe thema asta am fost impreuna 5 luni dupa care eu m`am despartit de el fiindca m`am simtit vinovata ca si la prietena mea ii placea de el, iar acum eu il mai simpatizez, dar tin si la prietenul lui cel mai bun...care si el inca ma place... ajutoor!

Răspuns Câştigător
| Misterpablo a răspuns:

Draga mea scurt si la obiect,de fapt nu ai nevoie de ajutor,trebuie sa fi propriul tau psiholog, tu decizi cu adevarat care dintre ei ai vrea sa ramana in viata ta si care este cel mai potrivit pentru tine, iesi si tu de doua trei ori cand cu unul cand cu celalalt de fapt pe unul il cunosti mult mai bine ca ti-a fost prieten 5 luni,ok incearca sa-l descoperi si pe cel de-al doilea, vezi ce calitati are, vezi ce iti place si apoi vei face diferenta dintre ei si vine si alegerea buna facuta.Multa bafta si este foarte simplu...

1 răspuns:
| RloveS a răspuns:

Cam complicat. Trebuie sa iti dai seama ce vrei si pe cine. Gandeste.te bine ca sa numai ajungi sa te simti vinovata :*