| SajinKakarot a întrebat:

Mkay,seara'...Am si eu o intrebare...m-am despartit si eu de prietena mea ieri, m-am simtit foarte prost dar totusi a reusit o persoana sa ma scoata din supararea asta dar spre seara ..ghiciti ce? a parasit`o si pe ea prietenul ei.in fine,am vorbit cu ea, am incercat sa mai discutam si etc.noi deocamdata ne intelegem destul de bine,si as vrea sa stiu,cum as putea sa o ajut sa treaca peste despartirea asta,adica eu sunt chiar okay,fiind baiat mi s-a parut mai usor sa o las dracului pe aia si sa imi vad de viata, pentru ca nu pot sta sa plang dupa ea tot timpul.Deci inca odata, intrebarea este cum as putea eu sa o ajut sa treaca peste despartire.Mersi!

Răspuns Câştigător
| Cosmin1122000 a răspuns:

Scoate-o la un suc, o prajitura daca ea doreste, desigur,
Vorbiti despre interesele voastre,
Fa-o sa rada, sa treaca peste
Restu vine de la sine... Puteti sa faceti si altceva care sa fie distractiv, care sa o faca sa nu se mai gandeasca. Tot ce trebuie sa faci e sa o faci sa uite. Bafta! Fundita?big grin

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incercati sa va intalniti mai des, consolati-va unul pe altul si cine stie... poate va si cuplati pana la urma

| Bubulin4ik a răspuns:

Zii sa iesiti undevahappy
vorbiti pe diverse teme, trimite-i bancuri, sau povestestei intimplari hazliibig grin Asa ca ea sa nu-si aminteasca de fostul!
Stiu ca e greu, dar o sa reusiti, arata-i ca o sustii!:* Bafta!:*

| Azµre a răspuns:

Să îi fii alături și la bine și la greu.
Scoate-o în oraș mai des happy

| h3r a răspuns:

Nu ai prea suferit în urma despărțirii... și nici nu te-ai simțit prost.

| claudia112 a răspuns:

Iesiti la un suc ceva.fa in asa fel incat sa fii mereu langa ea si asa il uita si poate te vei combina tu cu ea.si se pare ca tu nu ai suferit daca spui ca ai uitat-o dupa 1 zi