| aliska a întrebat:

Mmm... cum credeti e bine sa faci ca un baiat sa se indragosteaca de tine cu ajutorul magiei?

Răspuns Câştigător
| simonicasexygirl a răspuns:

Dragostea nici Dumnezeu nu o poate sili!

11 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Magie poate avea orice fata, acum daca te referi la vrajitoare sau chestii din astea- nu e bine de fel, dragostea cu deasila nu se poate, sh al un moment dat aceasta el o sai dea seama ce iai facut sh o sa paraseasca si vei ramine tu si cu magia ta.

| Allex7 a răspuns:

Cumperi o bacheta la 3 lei si zici bagadam bagadam hai in patu meu laughing

| doc69 a răspuns:

Iubirea e cea mai frumoasa magie.se naste din nimic.cum crezi ca o poti concura?

| crissz a răspuns:

Nu, nu e bine deloc! Apoi din cite am auzit nici nu dureaza mult dimp, mai bine incearca tu sal cuceresti fara ajutorul magiei.Succese!

Răspuns utilizator avertizat
| tenutza a răspuns:

Imposibil.si fara sens.singura magie care cucereste o persoana e inteligenta laughing

| papusikk a răspuns:

Nu stiu eu una personal nu cred in asa ceva.si vrei sa faci u singura sau te duci la o vrajitoare pentru ca iti va lua bani degeaba

| skama18 a răspuns:

Ba ce draq sunteti al gradinita. magie, vrajitoare.hai sa fim seriosi

| DarkAngel18 a răspuns:

Nu este bine incearca sa-l cuceresti singura.big grin

| Extaseey_Chemichal_1989 a răspuns:

Daca tu reusesti, anunta.ma si pe minewinking