| scumpika01 a întrebat:

Multi baietzy imi zic ca vor sa fiu gagica lor sau asa ceva uni ma intreaba daca ii las sa ma atinga ...eu cred ca vor doar profit si nu e dragoste bine dar nu stiu voi ce credeti? avand in vedere ca nu toti vor sa ma atinga

4 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Daca un baiat chiar incepe sa te placa si sa tina la tine nu zice doar ca vrea sa fii gajiku lui si dupa pleaca. ar trebui sa inceapa sa isi dea si interesu etc. daca tie iti place de vre unu dintre ei, combinate cu el si daca el vrea sa te atinga iar tu nu vrei atunci nu-l lasa. si vezi cum reactioneaza. daca sta cu tine pentru ca el chiar tine la tine sau pentru ca vrea doar sa te atinga sa puna maana peste tot etc.

| SociallyDepressed a răspuns:

Nu-i lasa.Esti doar o aventura pentru ei.Nu-i baga in seama.Trebuie sa fi respectata nu tratata ca un animal sau ca un obiect sexual.

| LoveForYou97 a răspuns:

Nu e dragoste no talking cand te yubeste se poarta frum si dupa ce esti cu el mai pune mana dar finutz...depinde de situatie daca vrei sa mai vb cerasela_stefania97 e id meuhappy

| LoveForYou97 a răspuns:

Nu e dragoste no talking cine te iubeste nu te atinge sau sa te intrebe poate mai inkolo... dar nu insistent.winking daca vrei sa mai vb cerasela_stefania97 e id meuhappy