| anonim_4396 a întrebat:

Multumesc ca mi-ati raspuns la intrebarea aia... dar e o chestie care nu cred ca am spus-o...si el se cam da la mine...si nu cred ca m-ar crede usuratica ...pentru ca atunci cand nu e cu gagica lui si eu nu sunt cu gagicul meu ne cam dam unul la altul...si cred ca o sha fac pasul cat mai curand... daca el nu il face il voi intreba eubig grin... daca mai aveti raspunsuri la cealalta intrebare va rog raspundeti-mibig grin)

Răspuns Câştigător
| r8driver a răspuns:

A-mi place k ai curaj, alte fete se plang...cum sa fac, cum s-al antreb...bravo,antreabal vgrea sau nu, nu s-a stai s-al astepti 3-4 ani pana ce-i vine lui curaj.

Sa-mi spui si mie cum a fost!
Bafta...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ne aduci aminte de intrebare, despre dat unul la altul, dativi-o cat mai repede, scapati de o grije, of "ce grija mi-a fost" (mare omul, cine stie stie ).