| b3b3zapakit a întrebat:

Multumesc frumos pentru raspunsuri! Nici nu stiu ce sa mai cred. e foarte gelos daca vorbesc cu vreun baiat chiar si amic si devine foarte posesiv cand vine vorba de mine... Ultima cearta avuta a fost ca el mi-a zis ca daca nu ii ofer eu se duce la fosta straight face iar eu i-am zis "duce-ti-va dracu aman2 sa nu va uitati unu p altu " si el sa sup ..ne-am impacat seara... straight face Nu mai inteleg!

5 răspunsuri:
| ady20hbk a răspuns:

Oh dear lord la ce s-a ajuns in ziua de azi cand vine vb de iubire.Multi tineri habar nu au ce e asta, adica pe bune ori va iubiti ori va luati stapani asupra propriei vieti? Gandeste-te asa un pic : sa imi pierd prietenii pentru un "iubit" aka in cazul tau "stapan"? Lasa-l in durerea lui de disperat si incearca sa iti gasesti alt baiat ..parerea mea happy. Mult succes.

| neutrino a răspuns:

Asa e la nebuni...

| pisicutzamik a răspuns:

Buna,cred ca baiatu tine la tine ca altfel nu ar fi gelos, dar stii ca prea multa gelozie strica, daca acum va certati din orice, dar mai tarziu ce faceti ajungeti sa va bateti parte in parterolling on the floor aia nu ar mai fi relatie, pe de alta parte cred ca nu te respecta si sa-ti spun de ce in iubire nu sunt legi adica daca nu imi dai ma duc la fosta ce e aia? ar trebui sa vorbesti cu el si sa clarificati lucrurile ca sa nu se ajunga mai departe si sa suferi tuwinking

| ClaRa94 a răspuns:

E clar. Te vrea doar pentru sex... Dacă tu nu îi oferi, te lasă sau te sperie că se duce la alta... Lasă-l.

| lucretian a răspuns:

E un fatalau mai! da-l in doamne iarta-ma. lasa-mi id de mess sa vb mai multe acolo!