| anonim_4396 a întrebat:

Ne-am cunoscut de putin timp, amandoi dupa ce am iesit dintr-o relatie grea si de lunga durata. A durat doar doua luni, timp in care ne-am simtit bine impreuna, desi eram constienta de faptul ca daca o sa apara fosta lui prietena o sa dea fuga la ea. Si dintr-o data s-a schimbat brusc, nu mai imi raspundea la mesaje si nici la telefon. L-am lasat in pace si totusi am incercat sa aflu ce s-a intamplat. Tot zice ca o sa-mi explice si sa am rabdare pentru noi. Nu inteleg nimic si is foarte confuza, dar a inceput sa apara poze cu el si fosta lui. Simt ca e gata dar nici macar nu a avut curajul sa-mi spuna in fata. Nu inteleg de ce mi-a mai cerut sa am rabdare daca oricum nu are de gand sa mai fie ceva intre noi. Nu-l inteleg si nu stiu ce sa fac. Imi e destul de greu sa-l ignor. Sfaturi? sad

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ai treabă, nu te bagi. Mergi înainte... dar fără el!
Pa, pa.

| frostxtq a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci din pacate. Incearca sa il uiti si data viitoare cand ai o relatie sa te asiguri ca esti singura fata din viata baiatului respectiv.