| numaiuna a întrebat:

Ne cunoastem de aproape o luna si suntem impreuna de o saptamana. El nu vrea sa oficializam relatia pe motiv sa nu se bage altii si sa ne desparta. Eu una nu il inteleg, desi pana la urma a acceptat sa pun pe facebook ca sunt cu el, chiar daca era nervos ca insistam pe tema asta. Va rog, intrebarea este: de ce ar vrea sa ne ascundem?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pentru ca ori mai are pe cineva ori ii este rusine cu tine[alte motive chiar nu imi vin in minte]

| mel24 a răspuns:

Parerea mea este ca are pe altcineva sad

| flobest a răspuns:

E mai bine sa va ascundeti si sa va iubiti, pentru ca nu va deranjeaza nimeni si nimic daca aveti incredere unul in altul. happy

| xanderblackx a răspuns:

Ce inseamna "sa oficializam relatia"? hei hei, nu cred ca e ce ma gandesc eu, dar in fine. va cunoasteti de aproape o luna, mai stati o perioada asa, sa va cunoasteti mai bine, sa va obisnuiti unul cu altul pentru ca la momentul asta inca totul este roz si fluturasii zboara... numai bine

| neutrino a răspuns:

Eu zic sa-ti cauti un baiat care nu are ganduri ciudate asa de la inceput. Sa stea el singur ascuns cat o vrea.

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Poate ca nu e sigur ca vrea sa fie cu tine, poate ca asteapta sa mai treaca un timp sa vada cum evolueaza lucrurile, cat de bine va potriviti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of,Monişorule.
Niciodată nu mi-au plăcut băieţii care vor să ascundă lucrurile astea,pentru că nu dă a bine.
Mai vorbeşte cu el. Spune-i că te deranjează şi că îţi faci diferite gânduri.
Spune-i că, nu contează ce spun ceilalţi atâta timp cât aveţi încredere unul în altul. După un asemenea discurs siropos, imposibil să o ţină tot pe a lui, dacă n-are nimic de ascuns.
Dacă tot nu vrea, ar trebui să-ţi mai pui nişte semne de întrebare şi să te mai interesezi oţâră.