| nobody_9468 a întrebat:

Ne face dragostea mai vulnerabili?
Va schimbati comportamentul intr'o relatie in comparatie cu cel de inainte fata de persoana respectiva? Dar cand va despartiti?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Categoric eşti alt om când te îndrăgosteşti, eşti plin de viaţă, totul în jur este roz.
Când te desparţi revii cu picioarele pe pământ şi îţi spui în sine: ce prost/ă am fost.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Pai cand t indragostesti sau chiar iubesti. parca ai fi in al 9lea cer sa spun asa...esti fericita mai mereu si plina de viata...

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Sincer, da. am avut si eu o relatie si eram foarte foarte fericita in acel moment, vedeam viata in roz...love struck dar apoi am revenit cu picioarele pe pamant. iar acum imi pare rau, pentru. ca am realizat ca acel baiat m-a schimbat in rau.sad

| Nic a răspuns:

Orice relatie te schimba. O sa incerci mereu sa nu faci greselile din relatia anterioara pentru ca le analizezi altfel dupa ce se termina si automat devii mai intelept/a.