| Alex0194 a întrebat:

- Ne intelegem bine, ca niste colegi de clasa ce suntem.
- Sare in apararea mea cand intru in "razboi" cu idiotii din clasa
- Imi zambeste, uneori imi arunca priviri.
- Chiar a zis o alta colega cand eram toti 3 (eu, ea si acea colega) ceva de genul: ca nu vezi ca ea te place, iti sare in sprijin cand te "razboiesti" cu idiotii aia? (trebuie sa spun ca de obicei sunt mai mult mistocari decat seriosi colegii mei in general).
-Acuma nu stiu ce sa zic, o face doar sa se distreze sau poate ma place (putin); uneori pare ca face doar din distractie, dar uneori pare asa serioasa incat nu stiu ce sa mai cred. Eu acum ce sa zic, mi draga ca o colega, amica; dar nu pot zice ca, ca o iubita. De potrivit nu stiu daca ne-am potrivi (in situtia in care nu se distreaza ), ea e tipa mai putin cu capul la scoala, se mai ocupa uneori dar nu tot timpul spre deosebire de mine care nu ma omor, dar am note ceva mai mari si sunt mai interesat de scoala si mai retras. Ce ziceti e joaca sau o simpatie (eu pentru ea)?

1 răspuns:
| dianka111 a răspuns:

Faptul ca inveti mai bine nu e o problema,, dar daca e vb de distractie sau chiar simpatie e alta problema.eu cred ca trebuie cumva sa o rascuseti? pune o prietena de a ei sa o intrebe si sai raspunda cinsti si sati sp[une atie.dar daca asta nu merge eu cred ca trebuie sa o fai tu personal...incerci sa te aproopiii incet de ea.sa incerci sa vb mai mult si mai deskis cu ea pina cind iti vei da seama ce caracter are si vei intelege daca se joaca cu tine sau chair te simpatizeaza... funda?