| Cuplu24 a întrebat:

Ne poate ajuta cineva cu idei de locuri (cluburi) unde am putea gasi mai usor o fata bisexuala pentru sex in 3?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Prostituate pe marginea soselei cate vrei, doar bani sa ai si vin toate.

| Madaxo97 a răspuns:

Cred ca aproape în orice club o să găsești laughing sau poți să cauți și online pe site-uri de matrimoniale pereche pentru sex in 3, contra cost sau nu.

| Miruna333 a răspuns:

Incearca pe net sa cauti, mai greu in realitate

| simplaexsistenta a răspuns:

Da, of course. Du-te in satul Mierleştii de Sus (Olt) sau Sculeni (Iaşi), este un bar acolo, se cheamă "Patu Moale". Acolo o gasesti sigur

| Giulia911 a răspuns:

La Socola, balaceanca

| SpadasinulNegru a răspuns:

Nu conteaza locul cat conteaza rizzul tau prietene!

| MeetsPunctRo a răspuns:

Incearca www.meets.ro adauga anunțul tau detaliat cu o buna descriere in oraș la tine, iar cu mii de vizualizari in google poți fi contactat de fete sau femei.

| TobiasCotoi a răspuns:

Vezi pe centura fratelo, ai felurite