| anonim_4396 a întrebat:

Neata for allsad. Ce dimineata aiureasad
Aseara iubitul meu ii era ff somn si eu vroiam sa mai stau cu el.si vb la microfon.si nu l'am lasat sa doarma.:d
eram un pic rautacioasa stiu.

si eu tot vb la microfon ...si vb.si el nu zicea nimicsad
asa ca am zis vrei sa te fac sa vb? bine.chiar daca nu imi va placea asta o voi fc.si i'am dat beep.si stiam ca se va supara ca va avea draci.:-s
dupa aia am pus putina muzica gandindu'ma ca a inchis.si el cica: hai ca iti inchid, nb.
si eu i'am zis nb...
dupa aia imi zice: o sa regreti ca ai dat beep-ul acela:-s
si a inceput sa se razbunesad
mna...
cum sa il impac acum?big grin
am iesit de pe messsad ca se comporta cam urat cu mine. a scos si status...si i'am zis neata si el cica: lasa'ma sa dorm.si ii zic deranjez? si el cica : da, DND.
care el asta nu imi zicesad
sigh
crying

Ce pot face?
ce ii spun?
Help meecrying

10 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Pfff urasc oamenii care se supara ca nu`i lasi sa doarmalaughing dar sincer nu inteleg? care`i faza cu bipul? tu i`ai dat bip sa il "trezesti" si el s`a suparat? ce pueril!

| LeontinAndrei a răspuns:

Sunt oameni care tin destul de mult la somn. Daca el este unul dintre acele persoane, parerea mea este ca ar trebui sa-ti ceri scuze si sa-i promiti ca nu se va mai repeta. Oricum, incearca sa afli ce ii place si ce nu ii place sa i se faca si alta data vei sti ce NU trebuie sa faciwinking. Succes

| mona a răspuns:

Normal ca se razbuna pe tine acum, altadata lasa l sa doarma cand ii e somn

| costel24ro a răspuns:

Eu nu inteleg ceva, ai zis ca i-ai dat beep cat inca mai vb la microfon, deci nu dormea.cum poate enerva un beep asa de tare o persoana?

| ir3al a răspuns:

Poate esti prea insistenta, lasa-l in pace, o sa-i treaca

| BGI a răspuns:

Ee, pai vezi daca esti batuta-n cap?

| DanielDaniel13 a răspuns:

Ce copii happy

| axll a răspuns:

Nu iti cere scuze. aseara stiai ce faci. si iti placea sa faci asta. deci scuzele sunt inutile. se folosesc doar atunci cand faci ceva involuntar. mai bine ar fi sa revizuiesti putin caracterul. sau crezi ca daca incerci sa il tii sub papuc sau sa faci ceva ce lui nu-i face placere o sa te placa mai mult? si varianta a doua...mai cresti putin...

| cevacumva a răspuns:

Scuze ds vede ca te poate purta cum vrea el, face din tine ce vrea nu-i mai face atat pe plac si vezi ca se va schimba

| darkimpulse7777 a răspuns:

Cereti scuze nu-i asa greu laughing)