| anonim_4396 a întrebat:

Neata! Peste cit timp intr-o relatie ati incepe a face sex? 2 luni 3, 6 sau poate mai mult

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Bine ai spus "poate mai mult".
Baietii,din dorinta de a face sex, infiripeaza relatii cu acest scop exact.
Rezista in jur de 2, 3 luni, asteptand sa-ti castige increderea, dupa care incep pressing-ul.
Cand relatia ajunge la 6 luni,e posibil sa ai o relatie reala, baiatul respectiv sa fie cu tine din motive care nu au neaparata legatura cu sexul.
Daca relatia ajunge la un an si totul merge bine, poti sa ai incredere ca esti iubita si...depinde de tine,de ceea ce simti.
Numai cand crezi ca pentru acel baiat esti capabila sa sacrifici orice,fara sa-ti para rau vreodata,atunci,da, poti sa faci si sex.
Dezamagitor raspunsul meu, dar real.
Sa ai grija de tine si multa minte!
Succes!

| mgtow a răspuns:

Depinde cum vrea perechea eu zic intre 2-3 luni aia depinde si daca sunt disperati sa o faca mai repede.

| Picasso a răspuns:

Bomboniko la a face sex nu prea e cu programare! gen "vine Mosh Craciun"
Si intr-o relatie eu cred ca e vb de dragoste acum depinde ce sentimente ai ( fata de el, sau fata de ceea ce detzine el, nu stiu pentru ce este el, doar pentru faptul ca el de rasfata in fine)!
Hmm eu cred ca vine de la sine cu cat estivrajita mai bine cu atat uiti de frica de toot, o sa fi pe valuri! Daca partenerul iti cere ( verbal) sa faci cu el, inseamna ca e tzaran rau de tot si ca tu estio papushica smug, presupun ca vrei sa faci dragoste cu el doar atunci cand estitu pregatia, cand estitu pregatita hmm pai cred ca atunci cand iti ofera tot ce trebuie in mom acela, sti tu jocuri d-astea "priviri, atingeri, preludiul si atrunci cand sti ca fierbi si ca il vrei deasupra ta sau invers ( tu deasupra lui) adica sa fi tu shefa smug atunci cred ca e OK!

| delisa a răspuns:

Eu am facut-o dupa un an

| UPT a răspuns:

De ce nu din prima zi?

| deeeeea1 a răspuns:

Trebuie in primul rand sa il cunosti, sa fi sigura ca te iubeste si tu pe el ca apoi sa nu iti para rau pentru pasul facut. Daca un baiat iti cere asta dupa 2-3 luni de relatie e clar ca el sta cu tine numai pentru asta si nu merita.Trebuie sa fi pregatita psihic dar si fizic pentru a trece la pasul acestatongue... Funda?big grin

| Kydutsa a răspuns:

Pt prima data. in prima saptamana. la 14 ani. acum am 17 si o zi.

| NanaXOXO a răspuns:

Nu e o limita exacta de timp, faci dragoste/sex/petting cand te simti tu pregatita. Eu nu as ajunge la sex ( acum depinde si varsta) eu m-as opri doar la pettingblushing

| TaviSMURD a răspuns:

3 saptamani in cazul unei relatii "pe buna" in cazul relatiilor temporare dupa 2 zilewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu 2 persoane care au facut sex din a doua zi laughing iar acum sunt casatoriti de 10 ani laughing