| anonim_4396 a întrebat:

Neata TPU! Am ramas cu dubii de ceva zile si as vrea sa ma conving daca este adevarat ceea ce stiu sau nu.
Am auzit ca dupa ce te dezvirginezi ti se inmoaie\lasa sanii sau fesele.Prima experienta sexuala am avut-o la 15 ani si ceva aproape 16 iar acum am 20, nu pot sa zis ca "s-a lasat sau inmuiat" ceva. Sau cel putin nu am observat. Poate sanii mi-au mai crescut(dar tot mici au ramas) iar fesele s-au mai dezvoltat, ce sa zic; nici nu stiu daca e adevarat asa ceva.
Ii intreb oarecum pe baieti: cum ati vrea sa fie sanii unei fete:mari, mici, tari, moi? Dar fesele?hee heehee hee
Cine ma lamureste si pe mine? multumesc

Răspuns Câştigător
| marsy a răspuns:

Ramai la fel... schimbari daca apar este din cauza schimbarii organismului in crestere!

9 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Raspuns din partea unui baiat :

Aici depinde si de gusturi eu in special as prefera sa fie medii aman2 parti happy straight face

| Floreenofficial a răspuns:

Ideea e ca daca faci o data sex nu inseamna automat ca iti cresc sanii.depinde de la fata la fata.
fiecare prefera ce ii place mai mult. oricum ideea e ca san sa fie... laughing

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu este adevarat, dupa inceperea vietii sexuale sanii si fesele nu sufera absolut nici o modificare.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Da, exista niste schimbari.Eu am observat la prietenele mele ca dupa ce si-au inceput viata sexuala li s-au largit soldurile si li s-au marit sanii.Desigur,e vorba si de crestere!straight faceAcum, fiecare cu organismul lui!

| Vero_8041 a răspuns:

Da... ti se moaie sanii dar doar dupa contactul sexual...nu este adevarat ca ti se lasa, asta depinde de la fata la fata.

| paramore a răspuns:

Ti se inmoaie sanii si ti se rotunjesc soldurile... dar eu acum nu am nici o problema, am tatele tari si sunt toata rotunda, ca vacutalaughing

| andreutz99 a răspuns:

Raspuns din partea unui baiat:

Sa fie medii nici mari nici mici aman2 parti

| JovialDaniel a răspuns:

Sanii medii, tari... la fel si fesele. mie imi plac fetele mici de statura tinand cont ca am 1, 81 inaltime, merge si 1, 70hee hee

Răspuns utilizator avertizat