| anonim_4396 a întrebat:

Neata TPU! ma aflu intr-o idilema, problema.Anul trecut i-am spus unei fete ca o plac,dar ea s-a suparat pe mine si nu a mai vb tot semestrul cu mine,anul acesta si-a revenit,si a inceout cu o farsa ca ma place eu am zis da si toata clasa m-a luat la misto,a incercat sa isi ceara scuze, am acceptat, dupa aia intr-o dim ma intreaba daca vrea sa "fiu" cu ea am luat o pe ocolite.Am spus ca o facea din mila si m-a facut sa ma simt penibil.Astazi m-a intrebat acelasi lucru, am spus ca nu ii rasp d e teama unei farse dar niciodata nu mi-a spus ca m-ar placea sau intrebat daca sa fiu cu ea fata in fata.Si acum nu stiu ce sa fac, voi ce a ti face in locul meu?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

As incerca sa nu mai joc rolul unei mingi, ocolind si refuzand sa mai discut acest subiect.

| Iunona a răspuns:

Nu m-as complica. Te foloseste drept catelus. Vrei mamica relatie? Da? Eu nu! Decat sa te aibe la mana stiind ca o placi mai bine indreapta-ti atentia catre altcineva.