| anonim_4396 a întrebat:

Neata TPU! Mda habar n-am ce sa mai fac, aseara m-am simtit ca ceapa si i-am spus prietenei mele ce am pe suflet( i-am spus ca m-am saturat sa vad cum flirteaza cu alti... daca eu vorbesc cu o fata-i bai daca ea vorbeste cu inca 10 si eu ma supar tot eu-s de vina ) si s-a suparat pe mine nu mai imi raspunde la telefon, la mesaje, la mess, mda dragut azi era aniversarea noastra si cred ca si azi o sa se sfarseasca totul. Mda aseara toata noaptea am stat si m-am gandit cu ce i-am gresit (mi-a spus ca inca nu o cunosc dar ea tot timpul imi ascunde adevarul degeaba o tot intreb eu ca ea schimba subiectul sau incepe sa planga, toata lumea stie care-i baiu numa eu nu aflu veci straight face ) mda pacat o iubesc foarte mult nu as vrea sa o pierd dar nu prea mai sunt sanse cred ca-i gata... Nu stiu ce sa mai fac, era singura persoana care ma intelegea si ma sustinea. Multumesc

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Fruntea sus, trebuie sa ai incredere si sa mergi mai departe! Poate ca nu a fost sa fie, vezi tu intr-o relatie sau prietenie, daca nu exista incredere totul se naruieste si voi asta nu ati avut! Va-ti condamnat unul pe altul si uite ce a iesit! Pe viitor trebuie sa fii mai atent, si sa vorbesti despre incredere cu prietena ta ca despre cel mai important lucru de dupa dragoste! Viata merge inainte, nu mai fi suparat, ati gresit amandoi si poate ca azi fiind o noua zi sa fi trecut supararea si daca o sa revina la sentimente mai bune e cazul sa aveti o discutie serioasa da? Multa bafta!

| FallenDemon a răspuns (pentru superdorex):

Mda mersi de ajutor... faza-i ca prietena mea-i prea naiva eu am incercat tot timpul sa am incredere in ea dar cum sa am incredere in ea daca-mi ascunde tot timpul adevarul... si dupa tot eu-s de vina ca de ce nu o cunosc, mda asta mi destinul plin de suferinta trebuie sa stric eu ceva am stiut ca-i prea frumos ca sa fie adevarat straight face bag picioru-n ea viata m-am saturat!

| superdorex a răspuns (pentru FallenDemon):

Cu placere! Asta e cu fetele trebuie sa ai o rabdare de fier sa stii! Din pacate unele din ele devin mature in gandire cand e prea tarziu, adica cand se distruge ceva cladit cu mult suflet si doare al naibii de tare! Trebuie sa mergi mai departe ai incredere in tine si vei vedea ca va apare si fata care sa te merite asa cum esti! salve!

| FallenDemon a răspuns (pentru superdorex):

Mda... as vrea sa pot merge mai departe dar la ea tin foarte mult crying este foarte diferita de restul fetelor... nu am mai iubit pe nimeni la fel de mult.mda sper probabil o sa rezolvam cumva problema asta dar nu cred ca o sa fie totul ca la inceput straight face

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand nu merge cu vorba buna, este indicat sa-i aplici doua serii de lopeti peste ochi, pentru reconfigurarea sistemului. Daca nici asta nu da rezultate, atunci treaba este clara: nu-si poate tine coada jos.