| ElectraAnne a întrebat:

Neata TPU.winking...Nu pot sa scap de un fost iubit:-s... ia`m spus sa ma lase in pace, ca nu mai simt nimic pentru el, dar nu intelege.Cum pot sacapa de el?!

Răspuns Câştigător
| xButterflyxX a răspuns:

Eu zic sa-i explici pe indelete ca ati terminat-o si nu mai aveti ce vorbi si sa te lase in pace, sa-si caute pe altcineva. happy daca nu merge asa ai putea sa pui pe cineva sa-l linisteasca intr-un mod. mai. violent ca sa zic asa.happy

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Gaseste-ti,draga mea, altul si plimba-te frumos de mana, cu el.Scapi de cel care nu te lasa in pace URGENT.

| pako_9889 a răspuns:

Uite id meu roby_one_boss.te scap eu de el stai linistita.intra si lasa-mi un msj ca sa luam legatura.te pup
-