| UnNumeAnonim a întrebat:

Neata TPU! Nu stiu cum sa incep|||||. Pai am fost la ziua unei colege si m-am pupat(pe obraz). adica a pupat toti invitatii. dar pe mine prima data... Mie imi place fff mult:X de ea dar nu stiu si daca ei ii place? cand am fost la piscina in grup., eram si eu si ea si restul. Eu am stat cu ea si cu fratele ei putin mai mic ca noi si cu inca o fata, dar ea s-a uitat mereu la mine... ce sa inteleg si zambea din cand in cand. ne mai si jucam in apa dar (noi 2). Nu stiu. n-am experienta / help ce sa inteleg

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

pai cred ca si ia te place. daca te priveste mereu si iti zambeste inseamna ca te place. nu trebuie sa ai nu stiu ce experienta. puteti lega o prietenie frumoasa. lucrurile vin de la sine. incearca sa vobresti cu ea mai mult si spune-i ca ti ar place sa iesiti in parc la o plimbare. legati conversatii si intreab-o daca vreti sa fiti prieteni. succes

| UnNumeAnonim explică (pentru inger02):

O sa ii spun ca imi place de ea. (sper sa n-am emotii) asta..mai gasesc eu daca nu vrea... dar nu`s toate ca ea! mersi mult ai fundahappy

5 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Mersi frumos.

| Anonima264 a răspuns:

Pai nu prea sunt sigura(sunt sgura ca te place 80%)!
Uite trei metode prin care sa aflii:
a.O inviti undeva, prinzi curaj si o intrebi!
b.Pui pe cineva sa o intrebe!
c. Dupa semnele pe care le da!(desi la semne eu zic sa mai astepti cateva semne ca s-ar putea sa se utie la tine dintr-un nici un motiv, sa iti zambeasca din politete si sa te pupe primul ca erai tu in fata; deci mai asteapta cateva semne).

| Moon95 a răspuns:

Nu iti trebuie experienta ca sa iti dai seama daca te place sau iti bate joc de tine
ar trebui sa o intrebi nu sa pui pe altul...asta indica faptul ca iti pasa de ea dar nu prea happy

| eu991 a răspuns:

Pai daca nu esti sigur ca te place intreab-o pe ea