| Dominicc a întrebat:

Neata voua!
Prieteni eu ma tachinez rau de tot si nu stiu ce sa mai fac. Dece? Unii dintre voi mai stiti cu fata din Constanta. Bun, am fost la ea acolo
si rezultatul?
http://www.TPU.ro/......-ajuns-in/

Nu am gasit-o. A trecut 1 zi de atunci si cu asta 2 si eu insumi mi-am zis ca Gata. Am facut destul sa o caut, gassc. Dar inca imi sta in minte, inca imi e dor, inca nu stiu ce se intampla precis. A fost o farsa ca sa scape de mine sau mailul ala a fost scris de ea. Nu stiu.

Acesta este mailul ce l-am primit joi.

"Claudiu, sunt nasa Gabrielei! Ma scuzi de deranj si pentru ca iti trimit mesaj asa tarziu, dar am luat legatura cu ea si i-am spus ca ai trimis mail! Ea este internata de aproape 1 luna jumate, mi-a spus si se vede asta ca inca ii este dor de tine, dar pana nu se face bine nu se poate nelinisti din nou! Eu stiu ce se intampla intre voi, si de aceea iti spun ca pe un sfat sa o lasi sa te caute ea, dupa ce se linisteste si termina cu spitalele! Sincer si eu am vazut-o deprimata, nu are stare, dar trebuie sa se potoleasca un pic, tu stii ca doar asa s-ar face bine! Este grav bolnava, si de aceea ii trebuie liniste sin u are voie sa se enerveze! Eu o sa mai intru pe mail-ul ei deoarece ii pun comenzile! Mi-a spus ca iti transmite multe sarutari si un sincer Te iubesc! Ai grija de tine! "

Ar trebui ca inca sa am doara sufletu? sa ma simt ca toti draci? imi e' ca iar o sa ajung intr-o stare de aia deprimanta iar.
Eu zic ca am facut tot ce am putut. Ce sa mai fac si eu, ca nu mai stiu. Am trimis inca 20 de mailuri inapoi atunci sa imi dea si mie nr ei de telefon sau o adresa a spitalului. Nimic!

Mi sa luat sa ma tot tachinez atat. Poate voi stiti mai bine un raspuns sincer.

9 răspunsuri:
| Dominicc explică:

Sta in Ovidiu

| Dominicc explică:

Nu mai zic nimic...

| Fifylici a răspuns:

Trist,sad imi pare sincer rau, dar zici ca sta la 100 de km de oras? adica de Constanta? in ce localitate locuiesti sau unde?

| Fifylici a răspuns:

Aha, pai vroiam sa te ajut cumva, dar nu cunosc pe nimeni din ovidiu
E interesant ce spui tu aici, si ti-am citit postarile in legatura cu ea, cum v-ati cunoscut? ce s-a intampalat de ati rupt legatura?

| mygirl_the_best a răspuns:

Pai eu cred ca ea este cea care tia scris mailu mai bine cautati 1 care so folosesti ca so uiti pe ea e mai bine asa

| pink_sunshine a răspuns:

Imi pare rau ca nu ai reusit sa o gasesti, eu spun sa mai astepti cateva zile sa vezi ce se mai intampla pentru ca eu cred ca emailul e de la ea si nu stie ce sa faca pentru ca sunt probleme si cu parinti ei si are nevoie de timp sa se gandeasca si poate asa a crezut ea mai poate castiga putin timp.

| Dania_7831 a răspuns:

Nu cred ca ar glumi in privinta spitalului, dar ma. Dumnezeu stie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau ca s-a intamplat asa, gestul tau e f frumos si rar mai gasesti asa ceva in realitatea zilelor noastre. Eu zic sa mai astepti sa vezi daca nu da vreun semn de viata, desi poveste pare cusuta cu ata alba. Daca nu, lasa, nu te mai consuma... Ai sa vezi ca pana la urma gasesti fata care sa merite toata dragostea ta si gesturile frumoase, nu o sa-ti mai para rau cand ti se va raspunde cu aceeasi intensitate! Numai bine!

| lau90 a răspuns:

Nu ai de unde sa stii daca e adevarata faza cu spitalul, si daca e bolnava... Poate ca e, poate ca nu e.Parerea mea e ca tot ce ai putea sa faci acum e sa ai rabdare, sa mai astepti cateva zile, sa vezi ce se intampla, daca te cauta sau nu. Daca trece mult timp, n-are rost sa te mai gandesti la asta.Macar ai incercat, ai facut cam tot ce puteai face ca sa dai de ea (am citit postul anterior)N-are rost sa te consumi atat. Poate ca nu merita.Viata merge mai departe! Stii vorba aia:are balta pesti.Bafta!