| BattleFieldByWindows a întrebat:

Neatza TPU,
Este o fata la mine pe strada care ma place happy
Eu am mai avut prietena dar ea a fost cam timida si nu am facut prea multe impreuna, deci si eu sunt cam timid si nu stiu ce sa fac ca sa o atrag putin; apropo eu am 11 ani si arat de 13. Ea are 12 deci e mai mare cu un an ca mine big grin
putin ajutor? Double Funda la cel care ma ajuta. big grin

4 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Duble face palm. Si? ce ai vrea sa faci cu ea?

| Vreoproblema a răspuns:

Paai fa ti curaj si vorbeste cu ea.Incearca sa i trimiti un mesaj si sa o intrebi ce mai face.e un inceput.Prin mesaje o sa ti fie mai usor sa incepi sa vorbesti cu ea chiar daca esti mai timid... dupa lucrurile o sa vina de la sine si poate iese ceva. laughing

| BattleFieldByWindows explică:

Mersi pentru raspunsuri, da problema e alta, eu vb cu ea. Da mai mult ma baga ea in seama de cat eu si nu cred ca o sa iasa nimic laughing (Vorba lui Vreoproblema)

| AnthonyParaschiv a răspuns:

Nu conteaza varsta.baga=te in seama cu ea,fara intermediari, fara prostii de facebook sau messenger.Ia-ti inima in dinti, esti barbat ce naiba.te intimideaza o fata? Tine minte, barbatul face primul pas, tu trebuie sa o bagi in seama si sa flirtezi cu ea.