| zxcv a întrebat:

NEED HELP! Salut tuturor! Am si eu o problema! Vorbesc cu o fata de ceva timp! In acest timp ne-am mai certat,dar ne-am impacat! Am fost de catvea ori la ea,alea alea! Aceasta mi-a intrat pe id,si a vazut o conversatie cu o fosta colega, in care eu ii spuneam sa imi dea nrul unei fete, de pe clasa a 7.Vazand,s-a cam suparat,si si-a pierdut increderea in mine! Am un prieten(cel mai bun prieten al ei),care ma ajuta in treaba asta! Acum cateva zile,i sa ivit asa dintr`o data,spunandu`mi ca pe ea nu o mai intereseaza(acest lucru spunandu-mi-l la fiecare cearta,dar nu s-a intamplat asa).Eu i-am spus ca acest lucru la mai spus,si nu sa tinut de el! Ea s-a suparat,si mi-a spus ca se va tine de el,si o sa-mi demonstreze ca nu o mai intereseaza! Acest prieten al meu/al ei,l-am rugat sa vorbeasca cu ea,si sa o intrebe de ce nu mai imi raspunde la tel si pe mess! Acesta mi-a trimis un mesaj vobit cu ea, care spune cam asa:`Pai ma ___, eu stiu ca pentru o relatie e nevoie de 2. Mie imi place de el, dar el nu o facut nimic ca sa fiim impreuna.Degeaba vrea el, daca nu vreau eu! Si eu nu vreau pentru ca am vazut ca el nu face nimic in priviinta asta.De ce nu incearca sa ma faca sa am incredere in el? Si sa fiu cu el? Nu face pentru ca nu vrea,Si sa nu astepte sa vorbesc cu el,Pana nu vad ca face ceva,nu vorbesc`. Vreau sa imi spuneti si mie,cum sa-i recastiig increderea,cum sa o fac sa aiba incredere din nou in mine, si sa fie cu mine? Circumstantele, nu-s tocmai asa bune.La telefon nu`mi mai raspunde si nici pe mess.La scoala nu prea vorbim! Sunt pe clsa a 9 si ea a 10! Vreau sa`mi dati niste sfaturi cum sa o fac, sa vada, ca vreau sa o fac sa aiba incredere in mine?! Sta la o distanta de 40 km de mine,sambata trecuta si cealalta, am fost la ea, si a fost totul ft bine! Vreau sa ma ajutati cat mai repede!

Răspuns Câştigător
| mihaelaanonimus a răspuns:

O floare cu un mesaj gen,, Iarta-ma! Te iubesc enorm, vreau sa fim impreuna si da-mi sansa sa iti arat cat de mult vreau aceasta relatie" FUNDA?

2 răspunsuri:
| lukeskywalker a răspuns:

Mare greseala sa dai apa la moare incapatanarii unei fetelaughingsucces!

| Carlos_Roberto_1995 a răspuns:

Ai raspunsul in mesajul de la prietenul vostru comun. ce iti mai trebuie ¿? fa ce vrea ea arata-i k poate avea incredere in tine si aici iti trebuie imaginatie sa stii