| Alin15022000 a întrebat:

Nici nu stiu cum sa încep...
Aș aprecia parerea cuiva specialist.

Voiam sa ma masturbez si ma uităm la un film porno, iar penisul s-a întărit mai tare față de alte dăți, iar cand o frecam deodată am simțit ca si cum s-ar fi rupt o ață și a început sa curgă sânge din acea zona dedesub a penisului, zic eu cam mult sânge.
Off, cât de penibil că pun intrebarea aceasta pe site, dar chiar nu știu unde sa apelez.

Deci care este problema? Ce sa întâmplat? Este asa zisă "Devirginare"?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul tau se poate doar presupune ca tesutul dermatic din care este constituita acea teaca/teava/tub din piele prin care trece un vas de sange important, din nastere a avut probleme fiind ori un tesut mai sibtire, ori mai casant, ori mai scurt decat ar fi fost normal sa fie si este posibil ca din cauza ca tu ai fortat decalotarea glandului (capului) in timpul masturbarii, din prea mare placere resimtita ai actionat mai brutal sau cu violenta, ori pur si simplu din neglijenta, ai fortat atat de mult incat s-a rupt cel mai probabil doar partial acea ''ata'' si acum iti sangereaza. Rana se va vindeca in cateva zile si este posibil sa nu mai ai si alta data probleme de aceasta natura. O astfel de sangerare, care s-a produs in conditiile precizate, in niciun caz NU reprezinta procesul ''dezvirginarii'' tale. A fost vorba pur si simplu de un ''accident'' neplacut si nimic mai mult. Sanatate!

| Alin15022000 explică (pentru corbulalbrosu):

Sunteti doctor urolog?

7 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Aceea ata la o masturbare nu se rupe! cred ca ...asa ai vrut tu crezand ca dupa cum zici tu,, Este asa zisă "Devirginare"? - si sa stii nici vorba ca aceea este dezvirginare.Nu e bine ca s-a rupt si asta o sa simti tu...

| Sofer a răspuns:

Chil ca se vindecă.

| Ely1234567 a răspuns:

Mergi la un medic

| Dani6421 a răspuns:

Boss aia nu se rupe nici dupa ce te ft de 100 ori asta in 90% din cazuri dar din pacate cred ca te incadrezi in restul oamenilor ce pățesc asta din cate stiu e normal și ar trebui să se întâmple la un contact mai agresiv bine contactul tau a fost cu mâna ma rog se va vindeca.

| Alin15022000 explică (pentru Dani6421):

Ok, mersi pentru răspuns