| Te besk a întrebat:

Nici nu stiu cum sa incep sunt disperata! Azi am trecut acel baiat in lista si m-a intrebat cine sunt si i-am zis ca Andreea.Si apoi nu a mai orbit cu mine, dar nu stiu de ce si la o prietena era online si la min ofline, dar nu cred ca mi-a dat ignore si daca ma vede la scoala ce sa ii zic? Ioi nu trebuia sa il trec in lista, nu-i asa? Ajutati-ma ce intrebari sa ii pun sa nu afle ca il plac, adica sa nu afle mai mult de atata ca il simpatizez.Adica ma refer la acel lucru sa ma ierte ca este foarte supi pe mine, dar nu stiu de ce?! Ajutati-ma dau fundita :X:X:X:X::*:*:*:*:*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci il placi dar sa nu afle? dar de ce? poate a crezut ca esti o alta andreea si de asta nu vb cu tine. situatia ar putea fi mai simpla decat crezi, si e doar o neintelegere

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Poate ca ti-a dat ignore sau poate ca nu avea chef de vorba.
In orice caz, primul pas l-ai facut tu acum, acum lasa-l pe el sa il faca pe al 2-lea adica sa se mai bage si el in seama cu tine daca te place iar daca nu, nu e nici o tragedie.
Sa stii ca baietilor le place mai mult ca ei sa cucereasca, nu sa fie cuceriti de fete.

| taifunkiller a răspuns:

Daca iti place de el nu stiu de ce vrei ca el sa nu afle?
spune-i in fata ceea ce simti si intreaba-l si pe el daca simte ceva pentru tine, dar sa nu ii spui"mi-as da viata pentru tine" chiar daca asa e, pentru ca atunci el va face ce vrea stiinduti slabiciunea