| Te besk a întrebat:

Nici nu stiu cum sa incep sunt disperata! Azi am trecut acel baiat in lista si m-a intrebat cine sunt si i-am zis ca Andreea.Si apoi nu a mai orbit cu mine, dar nu stiu de ce si la o prietena era online si la min ofline, dar nu cred ca mi-a dat ignore si daca ma vede la scoala ce sa ii zic? Ioi nu trebuia sa il trec in lista, nu-i asa? Ajutati-ma ce intrebari sa ii pun sa nu afle ca il plac, adica sa nu afle mai mult de atata ca il simpatizez.Adica ma refer la acel lucru sa ma ierte ca este foarte supi pe mine, dar nu stiu de ce?! Ajutati-ma dau fundita :X:X:X:X::*:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
identitate
| identitate a răspuns:

happy De ce s-ar supara ca il placi?! Nimeni nu se supara iti garantez eu.Chiar daca nu vrea sa fiti impreuna tot se bucura ca il placi. Daca nu a mai spus nimic poate astepta sa continui tu daca tot tu ai fost cea care l-ai adaugat in lista big grin Sau poate desi te place foarte mult s-a gandit ca e asa cum vrei si tu sa para:Ca il simpatizezi! ...si ca nu are rost sa-si faca sperante desarte sau "sa se faca de ras" si sa se simta penibil asa cum te simti acum. Poate el sta acasa acum si isi face exact aceleasi probleme ca si tine.LASA APARENTELE, TRAIESTE FIECARE EMOTIE!happyMomentele acestea sunt mult prea rare!sadSi sa nu-mi dai fundita nici daca o s-o meritbig grin

2 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Disperata ca ti-a dat ignore?!

| v1ntyla a răspuns:

Doamnee! s. a prostit Romania asta...