| Skate_Gaby_1999 a întrebat:

Niste sfaturi despre cum as putea sa fac o fata sa ma placa? si unde as putea sa o scot in oras (cafenea, film ) ca nu ma pricep

Răspuns Câştigător
| 12manuq a răspuns:

Mai intai de toate, fa-te remarcat, fa-o ca atunci cand se uita la grupul tau de prieteni sa te priveasca pe tine. Apoi fie incepi sa vorbesti cu ea pe facebook, sau daca te tine sa ii ceri personal numarul de telefon.Ii dai de inteles ca o placi, si de acolo mai departe lucrurile o sa mearga de la sine.

5 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea...vezi ce ii place.

| corbulalbrosu a răspuns:

In primul rand sa deveniti prieteni. Ulterior sa faci tot posibilul sa-ti petreci cat mai mult timp impreuna.Sa fii o persoana agreabila,galanta, tot timpul bine dispusa, sa fii si sa-i lasi impresia ca ea este cea mai importanta fiinta din viata ta. Posibilitatile de a va simti bine impreuna sunt extraordinar de multe dar in functie de firile voastre se pot reduce si la extrem de putine.O plimbare tinandu-va demana in parc, un spectacol, un film dar mai ales strangeri in brate mangaieri si sarutari indelungate pe o banca mai retrasa.

| neutrino a răspuns:

O fata care te cunoaste cat de cat, te place sau nu. In cazul ultimei variante, nu ai cum sa o faci sa-si schimbe acum parerea, dar pe viitor, in functie de evolutia ta, se poate. Atunci, o vei putea invita la un suc, la un film, sau, daca timpul permite, la o plimbare prin parc.

| T0T a răspuns:

Prima oara poti sa o scoti la un film, dupa mai mult prin oras, sa va cunoasteti mai bine.

| Gafar_Merdan_1968 a răspuns:

Fii sincer, sa nu faci prea multe complimente.
Invit-o la un film.
Incearca sa nu fii in zona de prietenie ca vei iesi foarte greu.
P.S. Nu te grabi la nimic.
Succes! happy