| millybilly a întrebat:

Niste subiecte de discutat cu o fata de 16-17 ani(e de la mine din liceu, dar nu ne-am intalnit niciodata fata in fata)

4 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Crezi ca toate intalnire merg dupa un sablon?

Daca esti timid si pampalau, pana nu-ti revii lasa fetele in pace.
Cui i-ar placea un baiat/barbat etc, care tace din gura si nu spune nimic?
Daca la prima intalnire nu stii ce sa-i spui, inseamna ca o sa ai probleme pe viitor.La inceput sunt numai chestii noi, pe care inca nu le-ai spus si nu le stii...

| millybilly explică (pentru Pool77):

Tu de ce crezi ca am intrebat subiecte de discutat? tocmai ca sa nu tac din gura... + ca intrebam subiecte de discutat ca sa ma bag cu ea in seama...

| Pool77 a răspuns (pentru millybilly):

Ba omule, e o simpla fata.
Nu e un interviu pentru job, nu e ceva important.
Nu mergi in instanta, este doar o simpla fata.
Daca sti ca esti timid/pampalau, consider-o ca si pe un prieten care e acolo, ce e asa mare chestie?
O sa vezi in cursul anilor, cand ajung pe la 19-20, cat de penibil erai la varsta asta.
Asa am fost si eu, inca si azi mi-e rusine de ce faceam la 16-17 ani, eram un pampalau, urias.
Schimba-te, ia atitudine si trateaza-le ca si pe niste persoane normale, nu sunt nu stiu ce nici femeile.

| millybilly explică (pentru Pool77):

Update dupa 3 ani rolling on the floor))))
Acum sunt cu ea si avem 2 ani si jumatate impreuna rolling on the floor)))