| malishka93 a întrebat:

Noi fetele intr-o relatie cind ne despartim sau ne certam plingem si parca ne este mai usor. dar voi baieti?

12 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Noi suntem masculi...noi nu plangem cand ne vad oamenii...doar pe ascuns

| Nymphetamine a răspuns:

Pe baieti ii doare-n basca. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna malishka93!
Depinde de la baiat la baiat. Depinde daca s-a implicat emotional in relatie. Depinde de cat a tinut la ea. Depinde de multe lucruri...
De cele mai multe ori, baietii, chiar daca plang, incearca sa ascunda acest lucru. Li se pare rusinos sa planga si sa isi arate sentimentele. Dar eu cred ca fetelor le-ar place sa vada ceva mai multa afectiune din partea baietilor. Dar majoritatea baietilor, mai ales la varste "fragede" se uita mai mult la aspect si nu la comportament si astfel nu se implica emotional. De abia cand constientizea ce simta incep sa regrete dupa ea.

Sper ca te-am ajutat. O zi buna! happy

| bella_5744 a răspuns:

Si baietii plang cateodata.depinde de relatie,de persoana, insa nu toti recunosc.Dar sunt si fete care nu plang, sa fii sigura de asta.

| nonny50 a răspuns:

Depinde de personalitatea fiecaruia si de caracter! happy Eu unul plang,si nu mi e rusine sa spun asta,pentru ca asa ma descarc eu! Altii de pilda, se imbata, altii sunt nervosi! happy

| tuGatita a răspuns:

Sa iti zic eu ce fac baietii: cei mai multi, aproape toti, se duc cu prietenii si se imbata ca niste porci crezand ca le va trece supararea. si ca sa vezi...le si reuseste. ei nu sufera asa mult nu iti face griji. mai sunt exceptii asa e, ca rar vezi baieti plangand, dar aia sunt pe cale de disparitie si daca ai "prins" unul sa nu ii mai dai drumul niciodata!

| gaby37 a răspuns:

Fumam o tigara si ne trece

Răspuns utilizator avertizat
| eko a răspuns:

De obicei baietii tin in ei durerea despartirii, dar unii si-o arata...de obicei acasa,sunt tristi mai mereu, stau inchisi in camera lor, plang.

| nimeni05 a răspuns:

Noi mergem la cu*ve si imediat ne trece laughing)

| ReiVaN a răspuns:

Daca nu tii mult la respectiva fata, nu plangi delochappy
pana la urma la baieti e un mecanism o iei o f. si gata.
o singura data dai de una cu care sa te gandesti la altceva, cu aia te casatorestilaughing

| scoobydoo a răspuns:

Stie narcis ce zice. happy