| Lusyy a întrebat:

Nokia C3 sau Sony Ericsson TXT pro? Daca aveti un telefon din aceste spuneti-mi si mie care e mai bun. Nu ma pot decide. Va rogg.

Răspuns Câştigător
| Lovedance144 a răspuns:

Eu am Nokia C3 de un an de zile si este foarte bun.Are si card de 2G.Eu pe asta ti-l recomand.

| Lusyy explică (pentru Lovedance144):

Multumesc Loveyou003. As vrea sa te mai intreb ceva daca tot am dat de o persoana care are acest telefon. Din cate am vazut pe internet are dimensiunile cam mari. e adevarat? Are un aspect placut sau e prea mare.sunt fata totusi. E adevarat ca bateria tine mult? Pozele ies bine? Si ca puncte slabe ai ceva ce nu iti place la el?

| Lusyy explică (pentru Lovedance144):

Multumesc Loveyou003. As vrea sa te mai intreb ceva daca tot am dat de o persoana care are acest telefon. Din cate am vazut pe internet are dimensiunile cam mari. e adevarat? Are un aspect placut sau e prea mare.sunt fata totusi. E adevarat ca bateria tine mult? Pozele ies bine? Si ca puncte slabe ai ceva ce nu iti place la el?

| Lovedance144 a răspuns (pentru Lusyy):

Dimensiunile nu ma deranjeaza si eu sunt fata iar aspectul e placut. Pozele ies foarte bine si are si diferite efecte.Bateria tine in jur de 6-7 zile depinde de cat de mult il folosesti.Mie imi place totul la el si cred ca o sa-l mai pastrez ceva timp

| Lusyy explică (pentru Lovedance144):

Multumesc pentru detalii. Da sincer imi doresc un telefon la care sa tina bateria mai mult.m-am saturat sa il incarc la 2-3 zile. Da deci daca e asa cum spui cred ca o sa ma grabesc sa imi achizitionez unul. Daca nu te deranjez ce culoare ai? Sau ce culoare mi-ai recomanda.am vazut ca exista alb, roz si negru. acela alb mi s-a parut foarte dragut. Si apropo muzica se aude bine? Am auzit pareri care spuneau ca se aude cam naspa daca dai volumul mai tare.

| Lovedance144 a răspuns (pentru Lusyy):

Eu am o combinatie de albastru inchis cu negru cum e acesta http://www.google.com/......tp?/imgres depinde si ce culoare preferi tu.Muzica se aude foarte bine si la maxim, nu am probleme cu acest lucru.

| Lusyy explică (pentru Lovedance144):

Multumesc mult mult! Oscilez intre alb si negru simplu.O sa ma duc si la un magazin de telefoane sa le vad in realitate si apoi vad eu.

| Lovedance144 a răspuns (pentru Lusyy):

Cu placere! Daca mai ai intrebari ma gasesti al id: mihaela. puki

21 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca aveai de ales intre un blond si un brunet,as fi inteles de ce ai postat la Dragoste si Sex.
Asa, nici nu vreau sa ma gandesc ce vrei sa faci cu telefoanele alea!
Ia posteaza tu exact unde trebuie, nu ne mai umple cu postari irelevante!

| Lusyy explică (pentru greece12):

Eu nu inteleg pe tine cine te-a bagat in seama? Te-am intrebat eu cat e ceasul? Daca tie ti se pare relevanta intrebarea cu blondu si brunetu e clar! Nu cred ca am intrebat ceva "irelevant" dupa spusele tale ok? Pur si simplu vreau sa stiu care e mai bun. Si cine naiba poate sa imi spuna daca nu persoanele care care detin un astfel de telefon. Am postat la aceasta categorie pentru ca e cea mai accesata. Daca postam in alta parte asteptam mult si bine. Am nevoie sa un raspund urgent si nu de comentarii de neam prost.

| greece12 a răspuns (pentru Lusyy):

Evident esti lipsita de bun simt.
M-am saturat de toti clopoteii cretini care intreaba vrute si nevrute la categoria asta pe motiv ca e cea mai accesata!
Citeste regulamentul si masoara-ti cuvintele,ai gresit si continui s-o faci!
Oricat de rabdatoare as fi, nu-ti permit sa folosesti asemenea ton si exprimare, cand esti tot tu cu musca pe caciula!
Invata sa astepti si sa respecti! Regulamente si oameni.

greece12
| greece12 a răspuns:

Pleznesti de relevanta, observ!
Mai mult imi pasa de echipele de reporteri care au blocat drumurile in tara cu transmisiile in direct!laughing

greece12
| greece12 a răspuns:

Sa ai marunt de 10 si 20 de euro, in pasaport, ca bulgarii din asta traiesc.Si ramai langa Salonic, in primul picior.
http://www.kassandra-palace.com/family-beach-hotel/en_GB/index.php

greece12
| greece12 a răspuns:

Nu e primul search,pur si simplu,am fost acolo si stiu unde te trimit!
Resort all inclusive,ruine si Aqua Land in Salonic,la o aruncatura de bat,insulite, vizavi de hotel!
Pentru ce vrei tu, n-am rudele necesare!happy

greece12
| greece12 a răspuns:

Nu intra in Sofia,ramai pe centura,desi eu merg spre Bucuresti si caut Pleven, de obicei.
In iulie am bac-ul si facultatea lui fiu-meu, ma gasesti la poalele Tampei.Sau prin Bucegi!

greece12
| greece12 a răspuns:

Probabil ca sunt defecta, eu am pata pusa doar pe greci!laughing

| WweEdge a răspuns:

Salut!
Cred ca mai bine ti-ai lua un Nokia x3. Mi se pare mai bun ca celelate doua. Dar aici depinde de tine...tu stii ce iti place mai mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine sa-si ia telefonul' fara fir. E mai ieftinwinking

| Lovedance144 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aici ne ajutam intre noi nu facem mistowinking

| Lusyy explică (pentru Lovedance144):

Loveyou003 - N-ai ce sa le ceri la unii. de unde nu e nici Dumnezeu nu cere.

| Lovedance144 a răspuns (pentru Lusyy):

Da ai dreptate

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lovedance144):

Sigur ca ne ajutam, ne ajutam sa intelegem ca regulile au un scop. Dar vorba fetei, daca n-are, nici Dumnezeu nu-i cere si o sa posteze mereu unde nimereste (fireste ca o sa aiba si scuze pregatite).