| AloneInTheDarkness a întrebat:

Nu am place nicio fata straight face oricat as incerca sa gasesc pe cineva nu reusesc deloc si asta ma face trist mereu plang, ma uit la prietenii mei care sunt fericiti si sunt invidios pe ei straight face, poate sunt prea urat de asta nu ma place niciuna.Ce pot face? simt ca nu am pentru ce sa traiesc straight face ma simt nefericit si neimplinit crying Va rog ajutati-ma daca aveti chef de mistouri va rog sa ocoliti intrebarea

15 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Mai omule, nimeni nu este urat, pentru toata lumea exista acea jumatate pe care o asteptam!
Trebuie sa ai rabdare si sa ai incredere in tine si in fortele tale! happy

| Mozurov a răspuns:

Omule poti sa ai si un topor infipt in cap, pe femei nu le intereseaza cum arati.Si contrar credintei populare nu sunt atrase nici de bani.
Ele sunt atrase de personalitate.Banuiesc ca tu esti un baiat oarecum timid, care atunci cand e cu o fata nu face glume pe seama ei, nu o atinge, nu face el primul pas.
http://www.artaseductiei.ro

Răspuns utilizator avertizat
| Mozurov a răspuns (pentru MadScientist):

Esti sigur? Siteul ala doar mi-a deschis ochii oarecum cand eram intr-o situatia ca a lui.Acum am parte de femei frumoase chiar.Dar desigur poate ca eu sunt doar un caz fericit....De ce nu ii spui tu ce sa faca atunci?

Răspuns utilizator avertizat
| Mozurov a răspuns (pentru MadScientist):

Stai,stai cred ca am gresit eu in exprimarea mea si pentru asta imi cer scuze.Nimeni nu trebuie sa se schimbe pentru femei si ca lumea lor sa se invarta in jurul femeilor.Aici sunt total de acord cu tine.Dar sa faci niste schimbari in viata ta care te vor ajuta asta e alt ceva(ca te vor ajuta cu femeile asta este pe locul 2).Ma refer la abilitatile de comunicare, la carisma personala, cultura, cateva cunostinte si trucuri legate de psihologie.Cred ca oricine este de acord ca aceste abilitati te ajuta in viata de zi cu zi si in viata.Ideea mea era ca daca te dezvolti tu ca om si pui accentul pe tine si pe idealurile si scopurile tale in viata, restul (implicit femeile) vine de la sine.

Răspuns utilizator avertizat
| AloneInTheDarkness explică (pentru MadScientist):

Da sunt de acord cu voi in ziua de azi conteaza mai mult sa fii baiat rau cu banii si masini si fizcul conteaza nu 90 chiar 99, 99% si comportamntul 0, 1 % km toate sunt la fel oricum mi-am pierdut speranta de mult straight face

Răspuns utilizator avertizat
| Mlov3u4ever a răspuns:

Stai linistit, k fiecare om pe lumea asta o sa-si gaseasca jumatatea.Nu te grabi!happywinking

| Lydia28 a răspuns:

Tu nu le placi, sau ele, ca nu prea se intelege...Dar daca nu te plac, nu incerca sa faci pe placul cuiva, cea care este a ta te va place pentru ceea ce esti pentru ca esti asa cum esti, cu parti bune si rele! Nu te mai gandi numai la asta, nu-ti face bine!

| anonymusAlin a răspuns:

Frate,stai calm vin ele...singure... happy

| anonymusAlin a răspuns:

Te sfatuiesc sa dai o tura pe site-ul asta--->http://www.artaseductiei.ro ---> frate crede-ma ca merita e un expert care te invata;)

| Paunescu_Antonyo_1990 a răspuns:

Daca ai avea un Lamborghini, o vila in Miami si ai avea un fizic musculos te-ar place vreo fata? big grin

| AloneInTheDarkness explică (pentru Paunescu_Antonyo_1990):

Atunci da dar asta nu pot avea din pacate straight face