| babydol a întrebat:

Nu ati observat ca majoritatea fetelor sunt blonde ori brunete? si putine fete roscate.eu sunt roscata natural si cand eram mica nu imi placea dar cu timpul a inceput sa'mi placa mai ales cand vad pe strada numai blonde si brunete parca ar fi la indigo.asa si cu gecile astea din imitatie de piele.toate pitzipoancele si'au luat geci macar daca ar fi fost din piele si nu imitatie.chiar va place sa aratati toate la fel?

16 răspunsuri:
| nicol20 a răspuns:

Din punctul meu de vedere traim intr-o tara libera si avem dreptul la opinie si ne imbracam cum dorim ne vopsim in ce culoare dorim

| yellowalien a răspuns:

Eu sunt bruneta natural si imi place parul meu, nu m-as vopsi pentru nimic in lumehee hee Dar una e sa fii blonda/bruneta, alta e sa fii pitipoancatongue
Oricum, nu ar trebui sa te preocupe prea mult treburile astea din moment ce tu ai ceva special, in plus fata de "restul" oh go on... Pe langa asta, fiecare are stilul lui, iar daca unele fete prefera sa arate aproape identic, e alegerea lor si nu ai ce sa le faci! Daca stai sa te gandesti, asa ai sansa sa te remarci pentru ca arati altfel decat ele.
Of, oare nu mai stim altceva decat sa-i criticam pe altii?hee hee

| multimoak a răspuns:

Eu sunt satena, si crede-ma ca am trecut prin toate culorile primare de par... bruneta, blonda, aramie, acum sunt roscata... sper sa-l deschid mai mult pana ajung la roz happy Dar fiecare se naste cu o culoare si daca peste tot sunt blonde si bruneta asta e, nu trebuie sa se vopseasca fiecare. Oricum sunt diferentiate prin modul in care sunt coafata: blucle, cret, drept, scurt, mediu, lung, suvite de diferite culori, etc.
Si faza cu gecile laughing ai fost tare! Si rockerii poarta geaca din piele... Ei ce sunt? pitiponci? laughing rolling on the floor

| jocnecurat a răspuns:

Dar covorul se asorteaza cu draperiile? daca intelegi ce vreau sa zic,,, sunt curios big grin nu am avut niciodata o roscata.

| Allegria a răspuns:

Eu sunt satena natural, dar sunt vopsita cu un super rosu si e super hot=p~
in poza asta de profil e de asta vara si eram bruneta
imi schimb culoarea parului cum am chef pentru ca am un par extraordinar

| Allegria a răspuns:

Tin sa te contrazic
gecile de piele sunt trasnet rau!

| DraIneR a răspuns:

Eu sunt un fel de roscata saten insa e inchis
ma rog asa m-am nascut rolling on the floor

| belltech a răspuns:

Cele mai multe fete sunt brunete, vin blondele si cele mai rare sunt roscatele, vorbin de culoarea naturala a parului. Cea mai mare concentratie de roscate e in Scotia, 14 %, urmata de Suedia, 2%. Cifrele sunt mici pentru ca gena respectiva e recesiva, ca si la blonde de altfel, ca si ochii verzi sau albastri. pentru jocnecurat, nu e nici o mare sfaraiala cu roscatele, blondele sunt deosebite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu numai pitipoancele au geci din piele.Nu inseamna ca daca ai o geaca din piele esti pitipoanca.Pfoai frate... din cauza pitipoancelor astora numai are voie omu sa poarte nimic ca gta. Ntz ntz...no talking. Si app.de unde stii tu ca e imitatie si nu din piele? Nu "ne" place sa aratam toate la fel.Fiecare se deosebeste prin felul lui de a fi, prin trasaturi etc. Ce vrei? Sa existe cate o culoare de par pentru fiecare fata din lumea asta? Sau sa ne facem toate roscate ca sa numai fim "indigo"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea roscatelor sunt urate.pentru ca au multi pistrui. asa ca.pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt blonda chiar foarte blonda natural si sunt mai blanda nu sunt pitipoanca cu fite si altele sunt un om normal nu inseamna ca daca esti blonda esti pitipoanca si daca esti roscata nu.Asta e asa ca vi separe voua dar e o porcarie total aiurea pana la limita superioara a cuvantului prostensc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tu esti o pitzipoana roscata si pe deasupra proasta si invidioasa. ce propui sa ne vopsim parul ca papagalul? creier zero.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing lol si c ai vrea sa nu mai purtam geci d piele si sa ne facem roscate? c intrebare mai ft; eu is bruneta natural si c ai vrea sa fac roscata doar fiindk mai exista ink 3 milioane d brunete in tara asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ce e eu sunt bruneta, un negru foate inchis si nu sunt deloc pitipoanca. Dar ai dreptate roscatele si blondele sunt si mai bune, si mai frumoase si mai sensibile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... eu sunt satena cu suvite blonde naturale! nu m-am vopsit si nu o voi face c multe vor sa aiba parul meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe langa faptul ca gecile de piele sunt foarte tari (si nu sunt o pitipoanca!) nu cred ca e vina cuiva ca se naste brunet/blond/saten/roscat... Atunci de ce e vina unei persoane cu bun gust ca au si pitipoancele geci din piele?