| Dizzydizz a întrebat:

Nu credeti ca toate relatiile dupa primul contact sexual cu respectivul/respectiva se schimba, e putin diferit fata de inainte? Sau numai la mine s-a intamplat asta?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În general, PRIMUL contact sexual este ceva SPECIAL!
Evident că următoarele NU au aceeaşi "importanţă" şi simţi că ceva este mai diferit.

Toate cele bune.

6 răspunsuri:
| Dizzydizz explică:

Filmul meu?happy Nu chiarAm avut doar un partener si dupa prima data s au schimbat, majoritatea in rau

| mona a răspuns:

E normal, cred ca la toti ni s a intamplat asta

| h3r a răspuns:

Depinde, dacă și-a atins singurul scop e normal să fie schimbat.
Indiferent de ce greșeală ai făcut și îți pare rău, nu te lăsa călcată în picioare și pleacă.
Repară dacă ai stricat ceva.

| Oana92 a răspuns:

Ar trebui sa se schimbe in bine...

| e1xtz a răspuns:

Paiii da...dar acum la tine in ce mod te referi? ca poate sa schimbe intr-unul placut sau mai putin..in fine..cred ca esti in filmul tau acumhappy

| Anonimul674 a răspuns:

E normal