| bleakk a întrebat:

Nu credeti ca vizionarea a prea multe filme porno in copilarie/adolescenta poate afecta relatiile viitoare in sensul ca vei ajunge sa te plictisesti PREA devreme de respectivul/respectiva? Ce ziceti?

3 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Nu.

| Anonymous1995 a răspuns:

Nu e vorba ca te plictisesti, e vorba ca in mintea ta ti se imprima ideea ca "se face ca acolo" idee total gresita

| mleonte81 a răspuns:

Te afecteaza mai mult decat reusesti tu sa-ti dai seama, dar filmul porno nu poate fi descris ca un act sexual ci este un simplu act mecanic intre doua sau mai multe persoane care se chinuiesc acolo sa stea in pozitiile alea incomode doar pentru ca aceea secventa de clip sa iasa okay pe camera.Iar o relatie serioasa reprezinta nitel mai mult decat doar sex.