| Zarul a întrebat:

Nu de multa vreme,am inceput sa vorbesc cu o fata,pentru mine o fata foarte frumoasa,si o fata foarte ok.
Inca nu sunt impreuna cu ea, ea fiind la vreo 40 de km de mine,si pe parcursul scolii nu am vorbit asa mult,dar pana acum,totul decurge bine.
Problema e,ca uneori e o stare de plictiseala,se instaureaza plictiseala in conversatiile noastre,si vreau sa alung chestia asta.
In fiecare zi o intreb ce face,cum a fost ziua de azi,etc,ce face maine,intrebarii de genul,mai discutam despre una alta,si apoi gata,plictiseala.
Da-ti-mi cateva sfaturi,cum sa alung plictiseala,ce sa mai vorbesc cu ea(pana acum am vorbit despre hobbi-uri,filme,timp liber, chestiile astea).
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Florenta16 a răspuns:

Comentanti cate un subiect interesant, dati-va melodii, poze, radeti, faceti misto de unu' altu', intreab-o unde ar vrea sa locuiasca, ce ar vrea sa faca pe viitor, si da-o in joculete cu ea, cum ca ti-ar placea sa locuiesti cu ea si asa..si sa dormiti impreuna, dar de fapt tu pe jos si chestii d-astea. jucati-va jocuri jocuri. Bafta si Craciun fericit!

| Zarul explică (pentru Florenta16):

Hmm,o sa incerc.Multumesc.Craciun fericit si tie >big grin