| zambetultau a întrebat:

Nu exista drog mai tare decat sexul! asa sa fie oare? Care va place mai mul:drogurile sau sexu?

11 răspunsuri:
| briosicabriosel a răspuns:

Dragoste... sexul : P

| Gabriella24 a răspuns:

Sexullll :X

| zambetultau explică (pentru Gabriella24):

Dc?

| Gabriella24 a răspuns (pentru zambetultau):

Pentru ca daca ai sex esti fericit, automat ai si bani si tot ce vrei sa ai numa ca trebuie sa stii sa obtii ceea ce iti doresti happy iar daca te dorghiezi ce ai? fericire? bani? nu cred... si cu timpul mai ajungi si pe "pat de moarte". Asa gandesc eu! happy

| zambetultau explică (pentru Gabriella24):

Cati ani ai? poate imi dai si mie id tau! sa vb! sunt fatalaughing

| Gabriella24 a răspuns (pentru zambetultau):

Uite id'ul meu si vorbim laughing roxana_bv27

| Roo a răspuns:

Tu nu stii sa formulezi singur/a o intrebare? chiar trebuie sa le copiezi de la altii?

| zambetultau explică (pentru Roo):

Vezi ca stii! Mie lene si oricum au pus multi intrebarea asta!laughing))

| Roo a răspuns (pentru zambetultau):

Pai vad ca habar nu ai sa scrii corect romaneste!

| wolfhearth a răspuns:

Depinde de stare big grin, uneori merg si ambele + putin alcool laughing!

| all3xxx05 a răspuns:

Sexul :X