| JammyBrooks a întrebat:

Nu il pot uita! Ce sa fac?
El e putin afemeiat si parca nu as vrea o relatie cu el, adica nu am incredere in el.Dar ma doare cand vad ca vorbeste cu alta.
Si ma doare ca zice ma ma place! nu il pot crede!
Ce sa fac sa-l uit?
Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| nhgvhyg a răspuns:

Buna,fa-ti alti prieteni, iesi cu ei, asa o sa ii dai o lectie, el o sa fie in situatia in care esti tu cand il vez ca vb cuc altcinevawinking succes!

| AlexxTrk a răspuns:

Cat ai stat cu el?

| adrianamara a răspuns:

Inceraca sa-l faci gelos iar daca te intreaba ceva spune-i ca ai luat lecti de la el! Daca te place poate intelege si el ce simti tu de fiecare data cand al vezi cu alta!