| Asdffd a întrebat:

Nu imi merge youtube.Nu stiu ce are compu` dau pe un video. si imi apare aia ca se incarca si daca astept 1284797498723 zile tot nu merge. mi se mai intampla dar nu stiu de ce cateodata temporar dar cateodata pana imi reinstalez windows`ul. cum sa il fac sa mearga eu am abdoe sau cum se numeste programul aladar faza e cand umbla taicamiu pe comp nu stiu ce se uita la muzica si nu mai merge nimic
Am mai pus intrebarea dar nu imi reinstalez windows`ul.

2 răspunsuri:
| liviu89 a răspuns:

VIRUS asa si cineva pe care il cunosc se incarca pana la jumate si gata, cateodata merge tot dar foarte rar laughing
Reinstaleaza ti windows ul

| AdySnaP a răspuns:

1)nu prea inteleg nimic
2)deci ori ai internetul praf daca nu, ia-ti alt motor de cautare (google chrome)
3)iti trebuie adobre flash player! fundabig grin