| anonim_4396 a întrebat:

Nu inteleg ceva. de ce fostul meu iubit ma cauta aproape dupa fiecare intalnire cu actuala lui? mi se pare ff ciudat,cum pleaca ea de la, ma cauta! nu am intretinut relatii intime cu el.

Răspuns Câştigător
| FataCareRadeDinOrice a răspuns:

Ori ca inca te vrea pentru sex [acum depinde, daca el s-a despartit de tine din cauza ca nu i-ai dat ce a vrut, nu ai dat detalii], ori pentru ca inca se gandeste la tine, chiar si atunci cand e cu prietena.
Daca el s-a despartit de tine, poate acum regreta si te vrea inapoi sau poate acea fata seamana cu tine! laughing cert este ca. inca te place, fie pentru inima lui, fie pentru a fi a lui, intr-un final [scuze ca a sunat urat].

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Cred ca asta e motivul, nu a obtinut ce a vrut si de asta te mai cauta.

| AriannaAri a răspuns:

Poate pentru ca inca ii place de tine.

| Casandra88 a răspuns:

Poate ca isi da seama ca tu esti diferita de ele si ca tu esti genul lui si nu te poate uita...