| anonim_4396 a întrebat:

Nu inteleg de ce mi-e frica sa vorbesc cu o fata mi-e rusine ca am 15 ani si ma intreaba lumea daca am iubita si eu le zic ca nu mai ales colegi sar rade daca as zice asta.De genu cum ma cls a 9 si nu ai avut iubita?

Răspuns Câştigător
| oktam3 a răspuns:

Fi mai tupeist alefel niciodata.nu o sa ai o prietena.si sa nu fi niciodata prea disperat.happy si pe colegi nu-i baga in seama.

3 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Asta nu se poate, eu in clasa a 9-a deja eram divortat laughing

| addasweet a răspuns:

Fii mai indraznet adica fa-ti curaj sa vorbesti cu fata care iti place tie pentru ca daca esti emotiv nu obtii nimic si nu ii baga in seama pe ceilalti colegi.

| MGBV11 a răspuns:

Corect ce a spus addasweet si colegilor da-le cate o scaltoaca laughing