| SweetPrinces a întrebat:

Nu inteleg DE CE? un cuplu casatorit, dupa cativa ani, unu dintre ei doi il inseala pe celalalt, de ce isi mai fac o alta relatie? cand au deja una, sau atunci de ce sau mai casatorit?

Răspuns Câştigător
| unicka a răspuns:

Dupa o perioada apare plictiseala, monotonia aia de care toate cuplurile se plang, important ar fi in acest caz sa comunice mult mai mult decat de obicei si sa vada unde s-a gresit de s-a ajuns aici, dar multi refuza acest lucru invocand tot felul de motive.

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Plictiseala.

| kaya a răspuns:

Poate unul din ei nu a iubit sincer sad

| babygyrl a răspuns:

Cred ca s-au plictisit unu de altu si incearca si altceva.

| zuzi_4846 a răspuns:

Cati ani ai?

| belltech a răspuns:

De plictiseala, oricum casatoria nu inseamna nimic, nu te face proprietatea exclusiva a celuilalt

| daniel_3185 a răspuns:

Parerea mea este ca din cauza schimbarii caracterului a unuia dintre ei, nu tine de sex chestia cu inselatu si de incredere si dragoste, buna intelegere, deci sintimentele unuia fata de celalalt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca relatia lor numai merge poate ca unul dintre membri a devenit foarte rece dupa ce au aparut copii si nu au mai avut relatii sexuale mai tot timpul femeile devin foarte timide dupa ce au aparut copii el au teama ca ii vor vedea in actiune si renunta la sex iar atunci barbati isi fac alta relatie