| anonim_4396 a întrebat:

Nu, intrebare mea era "ce ar trebui sa fac daca sunt intr-o relatie de 5 luni si sunt indragostita de alt baiat, care la anul va fi la liceu si nujt daca ne vom mai >>vedea"? Vreau sfaturi luati id stefymar97 daca nu intelegeti si va explic acolo.Ms

4 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Esti o c.rva, meriti sa fii singura.

| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna. Poi in primul rand intrebare ar trebui sa ti'o pui singura. Tu il iubesti pe pe baiatul cu care esti?straight face Iar cat despre baiatul pe care il placi... Puteti avea o relatie chiar daca sunteti la scoli, licee diferite.happy

| SperanteSpulberate a răspuns:

Poi ar trebui sa te desparti de respectivu si sa fii cu acel pe care il iubesti, deoarece degeaba stai cu actualul daca il iubesti pe celalalt, daca si acel baiat ( pe care il iubesti) te iubeste, atunci nu stiu care ar fi problema, daca nu te iubesti si nu te place, atunci ramai cu actualul sau desparta-te de el si incearca sa-l uiti pe acel pe care il iubesti, si sa iti cauti altul pe care o sa il iubesti si tu, sau daca te place macar un picut acel baiat pe care il iubesti poarta cu el o discutie mai lunga, imprieteniti-va si vezi tu ca cu incetu si incetu o sa va apropiati. Sper ca ti-am fost de ajutor!
Bafta si Craciun Fericit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te desparti de el.Relatie de 5 luni tare eu am relatie de 2 ani