| popmirgea1999 a întrebat:

NU MAI POT!
Luni m-am despartit de prietena mea, adica mai exact ea mi-a zis ca nu mai vrea sa fie cu mine. Mi-a zis ca sunt un fraier si ca nu mai vrea sa fie cu mine. Mi-a zis ca nu am atatia bani(cert e ca nu am fff multi bani, adica parintii mei nu au sa-mi dea de sa ii arunc) dar de fiecare data cand ieseam in oras eu ii plateam consumatia. Mi-a zis ca nu-i place cum ma imbrac(ma imbrac doar in trening, doar in trening ma simt comod si cateodata mai ma imbrac si in jeansi) Luni m-a asteptat in parc cu actualul ei prieten si mi-a zis in fata ca SUNT UN FRAIER SI UN PROST. Plang in continuu. O iubesc foarte mult si nu stiu ce sa ma fac. NIste sfaturi va rog frumos... Cred ca morcrying((((
Nu-mi spuneti ca timpul le va rezolva pe toate si ca asa a fost sa fie si ca o sa-mi gasesc alta. Multumesc mult

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cu siguranta ca la tine timpul nu poate face minuni, dar de iubit, o poti iubi in continuare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti un fraier! Plangi pentru o curva

| varcolaccc a răspuns:

Scuze dar esti fraier din moment ce tea jucat asa bine pe degete. Niciodată sa nu te mai arunci asa ca te lovesti si doare rau, dupa cum vezi. Pai timpul te rezolva ca daca nu atunci stai si plângi dupa o proasta. Fetele cred ca in astfel de situații te-au facut dar tot ele sunt busite crede-ma.

| justsummer a răspuns:

Scuze, dar esti cam prostut stai si plangi dupa o materialista care are nevoie doar de cineva langa care sa se afisese si care sa o scoata in oras. Si si-a gasit pe altul cand era cu tine. Serios da-ti doua palme si treci peste iti garantez ca nu e ultima fata cu care iesi.

| UnBaiat439 a răspuns:

Daca aia iti cere bani... imi pare rau s`o spun dar nu te-a iubit. E O CURVA las`o dracu sa ajunga pe centura orasului.

| Raul5765578 a răspuns:

Mare fraier poti fi dao dracului de panarama lasa cati gasesti tu alta dar ai grija sa nu fie tot dupa portofel

| Burlica a răspuns:

Daca ea e deja cu ala si ti-a facut faza asta... crede-ma ca nu mai e cale de intoarcere. Ai doar o sansa sa te combini cu una mai buna si sa fie geloasa. Imi pare rau, dar s-a cam terminat. Ca sa poti sa uiti, poti sa incepi sa o injuri in gandul tau, sa o respingi si vizual si se vor schimba sentimentele fata de ea, iti spun din experienta! O sa iti aduci aminte de clipele astea acum si o sa razi, daca faci ca mine. Bafta!

| GiaGe a răspuns:

In primul rand numai fi cum zice ea, adica prost, incearca sa intelegi ca nu te iubeste, ca e o persoana materialista si oricum nu ai fi avut o relatie fericita cu ea daca ai fi continuuat. Oricine in lumea asta are un suflet pereche, incearca sa gasesti o persoana care sa te aprecieze asa cum esti si incearca sa pui capat urmatoarelor relatii in care persoana respectiva nu face nimic pentru tine si asteapta numai de la tine.Nu uita ca o persoana te iubeste atunci cand face sacrificii pentru tine! Iubire din fapte nu doar din cuvinte!