| shim a întrebat:

Nu mai pot. m-am saturat.de parca as fi cea mai strasnica de pe pamint,, la mine e toata problema in inaltimea mea (1.80) si caracter.de ce mereu totul se duce de ripa? chiar azi, baiatul pe care-l plac, mai nu mi-a acordat nici o atentie, la el prietenii sunt principalii (sh curvele). ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| picolini a răspuns:

Singura ta problema e caracterul! 1.80? super eu am 171 si mi-ar placea sa am 180! barbatilor le plac fetele inalte, cel putin celor cu gusturi delicate. parerea mea este urmatoarea: daca baiat nu iti acorda atentie nu incerca sa il cauti tu, sau sa te umilesti in fata lui! Un barbat nu apreciaza chestia asta doar pana sa te aiba in pat. Caracterul si respectul de sine e foarte important. Dai clasa si trateaza-l cu aceeasi moneda. Nu merita sa suferi dupa un baiat care nu apreciaza ce e frumos. Sunt sigura ca esti ca lumea, mai ales daca esti si inalta. SUnt atatia barbati/baieti care apreciaza chestia asta, nu vad de ce sa te chinui si sa suferi dupa cineva care nu merita! Lasa-l cu c***le lui si cu prietenii lui, o sa ajunga foarte bine. bafta!

7 răspunsuri:
| FrozEenSoul a răspuns:

Salut!
Mai faza e ca stiu deja ca te-ai saturat de faza cu totul o sa vina de la sine. Dar faza e ca eu cand a fost faza cu examenele ma gandeam la alta fata pe care o iubeam si s-a ivit sa ma combin cu o fata de care mi-a placut mai de mult. Am inceput sa cred in faza cu : vine cand te astepti mai putin... Stai linistita o sa gasesti un baiat care sa te iubeasca si sa il iubesti. Cat despre el : lasa-l in pace daca zici ca lui ii pase de "curve". Nu deveni o curva doar pentru el! asta a fost sfatul meu. bafta, daca raspunsul meu crezi ca te-a ajutat, funda big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Angel_5977 a răspuns:

Sa te accepti asa cum esti, daca nu te accepti tu cum sa te accepte altu?

| Carly22 a răspuns:

Si ce daca ai 1.80? Am o prietena care are 1, 80 si eu am 1, 69 si cand stau pe langa ea ma simt pitica si mi-as dori sa fiu inalta sa se simta altii pe langa mine pitici.
Faza cu baiatul este clasica (stiu cum este). Baietilor le plac fetele care sar pe ei si se comp. ca niste curve chatterbox. Ce am putea noi sa facem? Sa ii cucerim fara sa parem ca venim de pe centura.Incearca si tu sa ii atragi atentie, gen treci pe langa el si din greseala dai peste el, sau da-i like pe fb sau poze sau da-i numai lui sall cf? si el daca intreaba MASS? tu sa-i zici POATEbig grin.
Sper ca ti-am fost de folos :*

| Cubulets a răspuns:

Naah ...Nu merita sa te simti prost happy
Crede-ma ca atunci cand te va ibi cineva nu s-ar mai comportat asa c tine no talking
Asa ca du-te si tu si uitate dupa cineva sa te iubeasca cu adevarat.

| drdre a răspuns:

Fi tu insusi nu te lasa prada lui...Se observa imediat ce cauta cu adevarat...

| SpoR a răspuns:

Interesant eu am 195 happy. Dar sunt baiat. Sunt mult mai frumoase fetele inalte din punctul meu de vedere. Este un atuu. O sa iti dai seama mai incolo...