| WhineUP a întrebat:

Nu mai pot! Mi asa de drag incat mereu non-stop mi ganul la elsad...Azi coboram la parter si el urca impreuna cu colegul lui, eu eram cu inca 2 colege si el a zis "ce fac fetele"uitendu-se doar la mine si bagandu-se-n mine! si am zis "bine"uh? iar el apoi s-a pus pe galanderul scarii si s-a uitat cu un zambettt:X:X:X: la mine si mi-a facut cu ochiu, m-am uitat si eu la el si i-am zambit si am plecatbig grin. dupa ce s-a terminat orele am iesit de la liceu si am data fata in fata cu el! si s-a uitat la mine mi-a zzambit si atat! nu mai stiu ce sa facsad vreau sa fie al meusad cum sa-i dau de inteles ca il plac si vreau astacryingcryingcrying? plssssad?

Răspuns Câştigător
| Loola_4761 a răspuns:

Pai nu stiu sigur daca el simte ceva pentru tine, Dupa cum a spus si Legiuitoarea poate ca doar te admira crede-ma si mie mi se intampla.Baiatul pe care il plac e cu mine in scoala si mai mereu trece pe langa mine si imi arunca niste priviri parca si eu si el cand ne vedem ne pierdem in ochii celuilalt si asta vara mereu facea mici "accidente" ca sa il bag eu in seama sa ma uit mereu la el acum...Nici eu nu stiu ce vrea de la mine daca ma place tongue Cam asa e si cu tine si eu simt ca innebunesc cand il vad dar ca si la tine e probabil doar sa ma admire deci intreaba-l.lucru care stiu ca nu ii usor laughing. Pune pe altcineva sa il intrebe sau mai asteapta putin sa vedem ce se intampla.:* pupi!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te-ai îndrăgostit de el!
Poate el doar te admiră, nu și să aibă sentimente față de tine.
Pa, pa.

| CryssCrySta a răspuns:

Acum mai bine ai mai vb cu el si dupa poate o sa fiti impreuna candva. Mai bine lasa sa vezi cum gandeste si apoi fai ce vrei, crede-ma sar putea sa nu te iubeasca si va fi mult mai dureros mai tarziu am patit-o.

| Debiiii a răspuns:

Bună.
Că te-ai îndrăgostit de el e clar, dar nu se ştie dacă sentimentul e reciproc sau nu.
Poate aceste gesturi care le face sunt doar prieteneşte, sau vrea să îţi dea de înţeles că pentru el eşti un cineva. Dar nici asta nu e concret.
Părerea mea e una simplă: ar fi cazul să te linişteşti, nimănui nu-i plac disperatele şi să mai aştepţi puţin. Fă şi tu aceleaşi gesturi! Mai puţin aia cu băgatu', că tu eşti fată şi nu e ceva prea feminin.
Mai mult, ce să îţi spun.: Timpul le rezolvă pe toate.
Mult noroc dear, o seară bună în continuare! happy