| Lexiiii a întrebat:

Nu mai pot, nu mai stiu ce sa fac. Au fost 2 saptamani in care nu ne-am vorbit, ca mi-a gresit el mie.
De curand l-am cautat, si nu mi-a raspuns la mesaje nici la telefon. Aseara prietena mea cu el, si la facut sa ma sune.
Oricum mi-a zis ca nu mai vrea nimic, ca l-am facut mult sa sufere, ca lui ii e bine deja. Dupa un an si 3 luni, poate sa iti fie bine in 2 saptamani? Nu pot sa inteleg asta, poate ma faceti voi sa inteleg.
Chiar si azi cand venea de la scoal, am vrut sa ii fac o surpriza si sa il astept ca sa vorbim despre noi. Dar nu a venit, s-a dus altunceva. Si l-am sunat dupa, sa il intreb unde este.
L-am sunat si acum si mi-a vorbit foarte urat. Ca nu o sa ma schimb niciodata, ca nu simte nimic nici macar cand vorbeste cu mine. Si eu plangeam in continu. Nu stiu de ce e asa de indiferent, nu i-am facut nimic, totul a pornit de la el. Ce as puteam sa il am inapoi, nu pot sa stau fara el il iubesc prea mult. Multumesc.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu are rost sa plangi dupa cineva care nici macar nu sufera dupa despartire de fapt nici nu cred ca te iubeste

| Alexandru0007 a răspuns:

E orgolios.din punctul lui de vedere nu a gresit. poti sa spui ca a avut dreptate, deci sa-ti calci tu pe principii si vezi ce zice

| wforweirdo a răspuns:

Haha,drăguţ.
Spui că el a greşit,înseamnă că el ar trebui să vină înapoi la tine. Faptul că nu te mai caută şi nu prea îţi răspunde înseamnă că nu prea îi pasă. Dacă îi păsa de tine şi sentimentele tale,nu te lăsa aşa baltă. Zic eu. Nu îl mai căuta,ştiu că e greu dar nu ai ce să-i faci. Nu are rost să ai în jur persoane de astea. Nu-ţi spun să nu plângi,nu e nimic rău în asta, plângi dacă simţi nevoia. Trebuie să nu mai visezi la o posibilă împăcare sau ceva de genul, pentru că nu se merită. Şi crede-mă, cu timpul vei reuşi să treci peste, la început e mai greu. Aş avea atâtea de zis aici.

| Azµre a răspuns:

Nu ai vrea să-l ai înapoi, oricât ai supăra un băiat nu ar trebui să-ți vorbească urât.

| ANDREIAd a răspuns:

Nu plange. dupa baieti si dupa autobuze sa nu alergi niciodata. daca ti-a gresit el nu are rost sa te injosesti. fruntea sus si priveste inainte, va aparea altul mai bun. numai plange ca nu merita

| carinutza373 a răspuns:

Ideea e că el nu te mai place, adica stii cum is baietii, cand isi fixeaza ceva in cap nu acceptă corecturi happy! Dar dacă a inceput de la el trebuie sa se simta vinovat, acum ar fi posibil să creadă că nu a fost vina lui, ci a ta, si poate ca crede ca ar trebui sa le ceri scuze, dar fa-l pe el sa isi aminteasca de ce momente frumoase ati petrecut! Dar daca nu e asa atunci ar trebui sa gasesti pe altul ce iti este si va fi mereu devotat tie incat e in stare sa isi recunoasca greseala si sa spere mereu la o relatie mai buna cu tine! FUNDA?

| deiutzadeea13 a răspuns:

Asteapta ca se va linisti apoi incearca sa vb din nou cu el poate va merge happy